Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam wszystkich sympatyków gimnastyki
#1

Mam na imię Jarek jak łatwo się domyślić po loginie, szczególnie interesuję się kółkami gimnastycznymi, wiek 28 lat. Pracuję w Państwowej Straży Pożarnej gdzie muszę i powinienem być wysportowany... Nie pamiętam kiedy zacząłem interesować się sportem, który towarzyszy mi przez całe życie (siłownia, kolarstwo, bieganie). Kolejnym krokiem w rozwoju mojego ciała chciałbym aby były kółka gimnastyczne. "Kto pyta nie błądzi" , poproszę wszystkich doświadczonych Forumowiczów o wskazówki , jak prawidłowo i zdrowo ćwiczyć na tym przyrządzie. Literatura, filmy itp. Chcę w przemyślany sposób rozwijać się a nie niszczyć swoje ciało i walczyć z kontuzjami. Pozdrawiam Wszystkich i życzę progresu !
#2

Witaj,na tym forum jest tyle profesjonalnej wiedzy że na pewno znajdziesz wiele dla siebie Smile
#3

Witaj
#4

Z cała pewnością złe ustawienia konta Big Grin
Druga opcja niemożliwa Smile
Przedewszystkim odsyłam do podstaw czyli sylwetki gimnastyczne
Znajdziesz je na forum
Następnie wszystkie tutki o kolkach
Powodzenia
Ps proszę nie używać wiecej nie cennzuralnych słów
Pozdro

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#5

Cześć Jarek !
Strażacy to bardzo sprawni ludzie co tym bardziej nas cieszy ,że co raz więcej osób pracujących nad swoją sprawnością zagląda do nas na forum. Mam nadzieję ,że Ci się u nas spodoba ! Smile
#6

Witaj na forum. Zawsze to dobrze mieć pod ręką strażaka Smile
#7

Dziękuję Wszystkim za odzew..... Forum-kopalnia wiedzy, które bardzo się podoba!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości