Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

I'm here to learn :)
#1

Cześć!

Nazywam się Arvind, interesuję się gimnastyką odkąd pamiętam i stwierdziłem, że muszę mocniej się zagłębić w ten serwis Smile Na ten moment nie mam ani dobrych podstaw ani odpowiedniej 'sylwetki'..ale mam dużo chęci i samozaparcia. Liczę, że wyniosę stąd dużo przydatnej wiedzy, która pozwoli mi się rozwinąć w treningu gimnastycznym.

Aktualnie jestem na etapie ustalania priorytetów treningowych. Rozbity między treningiem triathlonowym, treningami "fitnessowymi" i jogą. Chciałbym popracować trochę nad "bazą" (gibkość) i siłą statyczną. Liczę, że to forum mi w tym pomoże.

Na co dzień jestem zawodowo związany ze światem sportu ale od strony biznesu, promocji itd.

Walczę o formę, bo warto | Dziennik treningowy | Blog | Życie w fotkach
#2

(2015-02-08, 10:21)airwee napisał(a):  Cześć!

Nazywam się Arvind, interesuję się gimnastyką odkąd pamiętam i stwierdziłem, że muszę mocniej się zagłębić w ten serwis Smile Na ten moment nie mam ani dobrych podstaw ani odpowiedniej 'sylwetki'..ale mam dużo chęci i samozaparcia. Liczę, że wyniosę stąd dużo przydatnej wiedzy, która pozwoli mi się rozwinąć w treningu gimnastycznym.

Aktualnie jestem na etapie ustalania priorytetów treningowych. Rozbity między treningiem triathlonowym, treningami "fitnessowymi" i jogą. Chciałbym popracować trochę nad "bazą" (gibkość) i siłą statyczną. Liczę, że to forum mi w tym pomoże.

Na co dzień jestem zawodowo związany ze światem sportu ale od strony biznesu, promocji itd.

Ale jaja Arvind Juneja : D Jak byłem małym łebkiem i zaczynałem przygodę z Parkour to Twój filmik z muzyką I belive I can fly był mega popularny i oglądałem go wiele razy. Pamiętam też tutorial z rozciąganiem dynamicznym. Witaj na forum : )
#3

ahahaha Smile miło mi! To był filmik Frontflip 4D, wyszedł zaraz przed tym - https://www.facebook.com/video.php?v=101...permPage=1
Fajnie, ze są tu "sami swoi" heheh, będzie raźniej. Po tamtych czasach miałem kawałek przerwy, po którym nabrałem "wagi" z pracoholizmu a potem powstał blog i od tamtej pory pracuję nad sobą. Zaczynam szukać coraz "głębszej" i bardziej podstawowej wiedzy bo wiadomo, z czasem człowiek zaczyna dostrzegać jak dużo zależy od dobrych podstaw.

Walczę o formę, bo warto | Dziennik treningowy | Blog | Życie w fotkach
#4

(2015-02-08, 10:39)airwee napisał(a):  ahahaha Smile miło mi! To był filmik Frontflip 4D, wyszedł zaraz przed tym - https://www.facebook.com/video.php?v=101...permPage=1
Fajnie, ze są tu "sami swoi" heheh, będzie raźniej. Po tamtych czasach miałem kawałek przerwy, po którym nabrałem "wagi" z pracoholizmu a potem powstał blog i od tamtej pory pracuję nad sobą. Zaczynam szukać coraz "głębszej" i bardziej podstawowej wiedzy bo wiadomo, z czasem człowiek zaczyna dostrzegać jak dużo zależy od dobrych podstaw.

Chodziło mi o ten filmik gdzie było pokazane jak wróciłeś po kontuzji. Tam było I belive I can fly a w Frontflip 4D jest Fly Away : )
#5

Nie no, ten film co dałem to inny Smile I believe I can fly było w Frontflip 4D a w tym co mówisz było coś jeszcze innego. Soundtrack znam na pamięc heheheh http://vimeo.com/3278297 . Przez Ciebie to obejrzałem i teraz nie mogę się skupić na pracy Smile

A powiedz mi, będą Lutowe wyzwania? Smile Fajna motywacja by była.
Drugie pytanie - czy są na forum jakieś kultowe - konieczne do przeczytania - tematy?

Walczę o formę, bo warto | Dziennik treningowy | Blog | Życie w fotkach
#6

Witaj, polecam Ci tematy podwieszone.

A swoją drogą chętnie spotkał bym się z Tobą i pogadał na temat promocji forum Smile
#7

Siemka i witaj na forum Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#8

(2015-02-08, 13:55)zahir napisał(a):  Witaj, polecam Ci tematy podwieszone.
Sprawdzę
Cytat:A swoją drogą chętnie spotkał bym się z Tobą i pogadał na temat promocji forum Smile
Jestem codziennie w Warszawie od mniej więcej 8 do ok 13. Zapraszam albo na kawkę z rana na Kabaty (Costa przy metrze) albo możemy się złapać w CH Plac Unii albo na Warszawiance (staram się być co najmniej 3 razy w tygodniu z rana na 500m powitanie dnia).

Walczę o formę, bo warto | Dziennik treningowy | Blog | Życie w fotkach
#9

Witamy po ciemniej stronie mocy Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości