Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy"

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0lrBLx6cviM&feature=youtu.be [/video]
Pompki w oparciu o łokcie.Smile


Korzystaj z opcji umieszczenia wideo bezpośrenio na stronie, wszystkim ułatwi to oglądanie i jest pewność że post nie będzie przeoczony
Administrator

stefcioo - ćwiczenie odrzucone z tego samego powodu co ostatnie podejscie Tomo Bird
Oglądnij jeszcze raz tutorial, dłonie powinny znajdować się w tym ćwiczeniu w pionowych liniach pomiędzy barkami a oczami, właśnie po to żeby nie robić kołysek w tył a opadać w kierunku podłoża.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eMA2qR8ddno&feature=youtu.be [/video]
druga proba Smile


Korzystaj z opcji umieszczenia wideo bezpośrenio na stronie, wszystkim ułatwi to oglądanie i jest pewność że post nie będzie przeoczony
Administrator


Pompki z jedną ręką prostą, 104.

stefcioo, 46x zaliczone, po tej chwili odpoczynku, przeszedłeś do błędbych powtórzeń

No to mamy koniec Smile Chciałbym wszystkim podziękować za tę konfrontacje Smile Mam nadzieję, że to nie ostatni konkurs i że jeszcze nie raz będę w stanie coś od siebie pokazać Big Grin

Yoda - 104 zaliczone, gratuluje!

Za chwile sędzia główny ogłosi wyniki! Smile
Wszystkim Wam gratuluje, same próby już robią z Was zwycięzców, myślę że sporo osób podciągnęło pompki przez te 2 tyg i w końcu o to chodzi. Ale to była rozgrzewka dopiero

Zapraszam do kolejnej konfrontacji Smile
Konfrontacje - lipiec

No i właśnie, już PO! Świetna sprawa! Podziękowania dla organizatorów i czekamy na kolejne konkursy. A jeśli chodzi o wszystkich uczestników to zachęcajcie znajomych Wink Im więcej, tym lepiej. Mam nadzieję, że w następnym konkursie będzie działo się jeszcze więcej. Wszystkim serdecznie gratuluję! Nie chodzi o to, żeby wygrywać. Oczywiście to jest świetna sprawa, ale w moim odczuciu wygranym jest już ten, który spróbował Smile Bo to próby świadczą o sile. Na zakończenie jeszcze raz - Wielkie Gratulacje dla uczestników! Smile

A więc dokonuje oficjalnego zamknięcia czerwcowych Konfrontacji. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję osiągniętych wyników. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tak zaciętej rywalizacji. Wyniki przedstawiają się następująco:

Pompki w oparciu o łokcie
1. Tomo Bird - 102x
2. Orpuwupetup - 100x (3)
3. stefcioo - 46x
4. Mrówek - 20x

Pompki z jedną ręką prostą
1. Yoda - 104x
2. marco522 - 80x (2)
3. Tomo Bird - 70x
4. orpuwupetup - 65x (2)
5. fil231 - 52x
6. Satetsu - 51x
7. Propo - 35x
8. Rafal - 28x
9. Michał - 18x
10. Emil - 13x

Jeszcze raz gratuluje i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie lipcowymSmile

Chciałbym dodać jeszcze tylko, że zgodnie z warunkami konkursu darmowy wstęp na najbliższe seminarium otrzymują Yoda i Tomo Bird oraz pierwsza trójka z każdej konkurencji otrzyma upominkowe koszulki.

Jeszcze raz gratuluje i oby tak dalej!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości