Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć i czołem
#1

Mam na imię Adam, 29lat. Od kilku lat głównie przerzucam żelastwo. Trochę trójboju siłowego/ amatorsko boje ciężarowe/trochę kulturystyki.
Dwa lata temu kupiłem TRX jako uzupełnienie treningu, a teraz przymierzam się do kupna kółek gimnastycznych. W tematach "gimnastycznych " wiem niewiele.
Cele na najbliższy rok to poprawa HSPU(powtórzenia i pompki z deficytu) i muscle-upów na kółkach.
#2

Witaj wśród nas Smile
#3

Siemanko Big Grin
#4

WItamy Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#5

Właśnie czytam wątek na temat wyboru kółek i skłaniam się do kupna allegrowych Elite Games.
Na pewno będę uderzał po konsultację/pomoc do działu trening za chwilęSmile
#6

Witam. TRX miałem okazję kilka razy "dotknąć" i nie jest to takie złe, choć przy kółkach wypada słabo, taka komercyjna wersja kółek.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#7

Dokładnie. Kółka wydają się na pierwszy rzut oka hardcorowe,ale trochę ten wizerunek zmienia crossfit.
Mi trx służył głównie do rozpiętek przestrzennych, różnego rodzaju wioseł odwrotnych czy wymachów, ale jego dużą wadą(z niektórych względów zaletą) jest jeden pas mocujący. Chcąc uzyskać uboższą wersję kółek trzeba więc dwóch...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości