Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam
#1

Witam wszystkich jestem Piotrek mam 16 lat (za miesiąc koncze 17), pochodze z malutkiej wsi koło Sanoka (podkarpacie). Trenuje Street Workout a na forum zaprosił mnie Mrówek Tongue Liczę, że atmosfera bedzie przyjemna i zostane na dłużej Smile

Edit: Teraz coś więcej.
Styczność ze sportem mam od dziecka w zasadzie, kiedyś byłem zapalonym piłkarzem heh jak wszyscy chłopcy Tongue Podstawówke i gimnazjum skończyłem w sportowej klasie, w gimnazjum grałem we wszystko w zasadzie, ale udało mi sie odnieść drobne sukcesy w lekkiej atletyce - rzut oszczepem Smile Street Workout trenuje od czerwca a w zasadzie końcówki maja 2013. Wcześniej trenowałem sobie nieco w domu na zasadzie co drugi dzień pare pompek, przysiadów, brzuszków i oczywiście ugięcia ramion ze sztangą na bicka Big Grin
Choć jestem nastawiony na rozwijanie się cały czas w sw to chętnie bardzo skorzystam z porad gimnastycznych co do różnych figur/elementów jak i ogólnego treningu bo w końcu od gimnastyki się to wszystko wzięło. Moimi głównymi celami póki co jest po prostu systematyczny progres w tym co robie, nastawiam sie też na różne zawody z sw szczególnie na Break The Bar vol.2 w Lublińcu, gdyż chcę bardzo pokazać swoja forme obecną ponieważ poprzednim razem szału nie było Big Grin Chciałbym też wystąpić na następnych Mistrzostwach Polski Street Workout i ogólnie rzecz biorąc wiązać z tym sportem przyszłość która łączy w sobie tego typu zawody/wyjazdy integracyjne itd. Smile
Jak też wspomniano niżej, niedawno otrzymałem wraz z trenerem Panem Mirkiem i dwiema koleżankami stypendium w formie darmowych seminariów gimnastycznych więc z niektórymi z was może niedługo bede miał okazje sie zobaczyć Tongue No dobra to chyba na tyle, pozdrawiam Smile

Edit. 2:
Tak krótko moja obecna forma: (dwa najnowsze filmiki na moim kanale)
https://www.youtube.com/watch?v=HJgLnyEW...JI_AhIh3gg
https://www.youtube.com/watch?v=Gqb483Z3...gg&index=1
#2

Witaj, polecam podwieszone wątkiSmile
#3

Witaj Piotrze, czy nie jesteś przypadkiem naszym stypendystą?
#4

Zachęcam do troszkę dłuższego opisu swojej osoby, od jak dawna ćwiczysz ile masz lat, jakie cele może itp
Witam na forum
#5

(2014-12-30, 19:02)zahir napisał(a):  Witaj Piotrze, czy nie jesteś przypadkiem naszym stypendystą?

Tak to ja Smile To ja może edytuje pierwszy post i napisze coś więcej Tongue
#6

To dobry pomysł. Napisz więcej i wrzuć jakiś filmik pokazujący co potrafisz Smile
#7

Okey, edytowałem pierwszy post i dodałem filmik, zachęcam do oglądania Smile
#8

Drugi filmik niestety niedostępnySad
#9

(2015-01-02, 13:14)zahir napisał(a):  Drugi filmik niestety niedostępnySad

u mnie działało i działa nadal

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#10

Powodzenia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości