Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich jestem Piotrek mam 16 lat (za miesiąc koncze 17), pochodze z malutkiej wsi koło Sanoka (podkarpacie). Trenuje Street Workout a na forum zaprosił mnie Mrówek Tongue Liczę, że atmosfera bedzie przyjemna i zostane na dłużej Smile

Edit: Teraz coś więcej.
Styczność ze sportem mam od dziecka w zasadzie, kiedyś byłem zapalonym piłkarzem heh jak wszyscy chłopcy Tongue Podstawówke i gimnazjum skończyłem w sportowej klasie, w gimnazjum grałem we wszystko w zasadzie, ale udało mi sie odnieść drobne sukcesy w lekkiej atletyce - rzut oszczepem Smile Street Workout trenuje od czerwca a w zasadzie końcówki maja 2013. Wcześniej trenowałem sobie nieco w domu na zasadzie co drugi dzień pare pompek, przysiadów, brzuszków i oczywiście ugięcia ramion ze sztangą na bicka Big Grin
Choć jestem nastawiony na rozwijanie się cały czas w sw to chętnie bardzo skorzystam z porad gimnastycznych co do różnych figur/elementów jak i ogólnego treningu bo w końcu od gimnastyki się to wszystko wzięło. Moimi głównymi celami póki co jest po prostu systematyczny progres w tym co robie, nastawiam sie też na różne zawody z sw szczególnie na Break The Bar vol.2 w Lublińcu, gdyż chcę bardzo pokazać swoja forme obecną ponieważ poprzednim razem szału nie było Big Grin Chciałbym też wystąpić na następnych Mistrzostwach Polski Street Workout i ogólnie rzecz biorąc wiązać z tym sportem przyszłość która łączy w sobie tego typu zawody/wyjazdy integracyjne itd. Smile
Jak też wspomniano niżej, niedawno otrzymałem wraz z trenerem Panem Mirkiem i dwiema koleżankami stypendium w formie darmowych seminariów gimnastycznych więc z niektórymi z was może niedługo bede miał okazje sie zobaczyć Tongue No dobra to chyba na tyle, pozdrawiam Smile

Edit. 2:
Tak krótko moja obecna forma: (dwa najnowsze filmiki na moim kanale)
https://www.youtube.com/watch?v=HJgLnyEW...JI_AhIh3gg
https://www.youtube.com/watch?v=Gqb483Z3...gg&index=1

Marcin88

Witaj, polecam podwieszone wątkiSmile
Witaj Piotrze, czy nie jesteś przypadkiem naszym stypendystą?
Zachęcam do troszkę dłuższego opisu swojej osoby, od jak dawna ćwiczysz ile masz lat, jakie cele może itp
Witam na forum
(2014-12-30, 19:02)zahir napisał(a): [ -> ]Witaj Piotrze, czy nie jesteś przypadkiem naszym stypendystą?

Tak to ja Smile To ja może edytuje pierwszy post i napisze coś więcej Tongue
To dobry pomysł. Napisz więcej i wrzuć jakiś filmik pokazujący co potrafisz Smile
Okey, edytowałem pierwszy post i dodałem filmik, zachęcam do oglądania Smile
Drugi filmik niestety niedostępnySad
(2015-01-02, 13:14)zahir napisał(a): [ -> ]Drugi filmik niestety niedostępnySad

u mnie działało i działa nadal
Powodzenia.
Stron: 1 2