Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kozak jakich mało albo Rusek - Jeden ciort
#21

jestem za. propaguje wlasnie takie cwiczenia (w mojej skali) w moim srodowisku (mma i bjj).
w usa po prostu wymyslono nowa wspaniala galaz przemyslu (swiat odzywek, suplementow, sprzetu etc., m.in. weider to jest lebski facet), stworzono system gwiazd i... sprzedaja to od lat. teraz to przezywa kryzys wiec wymyslaja nowe - np. crossfit etc.
pamietam jak tsatsouline mowil do jakich niezywklych wynikow dochodzili zolnierze specnazu, na zaloznej ilosci kalorii, wg teoretykow z usa, zamiast sie rozwijac, powinni ci ludzie nie zyc.
na kazdym osiedlu w polsce powinny byc przynajmniej drazki i porecze. to zadanie dla Waszego pokolenia Smile

kp
#22

#23

(2014-06-22, 11:50)Newcio napisał(a):  dlatego zachłysnęliśmy się Ameryką tym plastikowym gównem i pora wrócić nie dość, że do naszej zdrowej żywności to również do kręgów związanych z aktywnością fizyczną opartą o ciężar naszego własnego ciała --> Towarzystwa Gimnastyczne Sokół

Czy zachłystywanie się kulturą fizyczną kraju, którego reprezentanci szesnastokrotnie wygrywali klasyfikacje medalową LIO jest rzeczywiście tak naganne?!? Sokół, falcon czy przepiórka - sprawa drugorzędna.
#24

Mam wrażenie, że to nie jest zachłystywanie się kulturą fizyczną tego kraju a tylko jej komercyjną, plastikową wersją. Prawdziwy sport rozwija się tam na uczelniach i w klubach sportowych.
#25

właśnie rywalizacja akademicka tak naprawdę pcha ten sport do przodu, u nas rywalizacja akademicka jest z przypadku tak naprawdę, wiem jak to wygląda na AWFie warszawskim totalna porażka

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#26

skoro już jesteśmy przy Rosji:

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości