Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kozak jakich mało albo Rusek - Jeden ciort
#11

Mi do gustu przypadł ten filmik Smile
#12

No tak, znowu Rosja Smile
#13

(2014-06-21, 17:44)zahir napisał(a):  No tak, znowu Rosja Smile

Tam mają chociaż gdzie trenować, pełno tam drążków..na każdym kroku..a u Nas niestety mocno to kuleje.Ale widać że coś tam zaczyna się w tej kwesti dziać także jest nadzieja Smile Widać mega duże umiejętności na tych filmikach, aż miło patrzeć i zazdrościćTongue
#14

tam w tej kwestii nic sie nie zaczyna, tylko nadal nie konczy.
kp
#15

Kubuś trafił w sedno. Drążki są tam od zawsze ale co ważniejsi jest mnóstwo trenerów gimnastyki i poziom gimnastyczny w podstawówkach jak u nas na AWF Smile
#16

Macie racje Smile U nas w szkołach jakieś 30 lat temu też było więcej gimnastyki,w tej chwili jest beznadzieja..
#17

W tej chwili nawet nie na każdym AWF jest profesjonalna sala Sad
#18

A ja pamiętam że jako 8-9letni chłopak kiedyś widywałem porośnięte trawą i zniszczone takowe place i u nas.Wraz z przyjściem plastikowej Ameryki wszystko zostało wykoszone.Zaczęto tylko pompować muskuły z dużą ilością leków które dawały sztuczną chwilową siłe ( American Dream ).Efekty tego dzisiaj widzimy, zreszta nie tylko w sporcie...Niby opakowanie piękne ale w środku syf !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#19

dlatego zachłysnęliśmy się Ameryką tym plastikowym gównem i pora wrócić nie dość, że do naszej zdrowej żywności to również do kręgów związanych z aktywnością fizyczną opartą o ciężar naszego własnego ciała --> Towarzystwa Gimnastyczne Sokół

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#20

Oj marzy mi się powrót Sokoła Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości