Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ból pleców
#1

Cześć
Ostatnio czuję ból, niezbyt mocny ale odczuwalny.
Odczuwam go tylko wtedy gdy wyginam się maksymalnie w tył tak jak bym chciał zrobić mostek z pozycji stojącej, i delikatny dyskomfort(odczucie tak jak przy zakwasach) jak jestem w pozycji dolnej tak jak bym robił przysiad, czyli dupsko dotyka łydek i po 5-6s przestaję.Ogólnie przy innych czynnościach nie odczuwam , mogę schylać się bez problemu.Ból jest tylko z jednej strony lewej i zaczyna tak przy plecach ale czuć go od pośladka, nie umiem do końca tego wytłumaczyć, więc zaznaczę na zdj niżej.
Dodam że ostatnio ostro trenowałem nogi 3x w tygodniu siłowo, ból odczuwam od 6 dni Smile.
Może ktoś się orientuję w czym tkwi problem.
   
#2

Przyczyn bólu może być tak wiele, że chyba nikt z nas nie podejmie się diagnozy. Począwszy od naciągnięcia mięśni, poprzez pracę na nierozgrzanym mięśniu itp. Polecam po prostu obserwować, dobrze rozgrzewać, rozciągać po treningu, w razie konieczności smarować maściami rozgrzewającymi a jeśli ból nie ustąpi iść do lekarza
#3

Mnie tam boli czasem od krzywego siedzenia.

Btw. bawią mnie takie pytania, tylko odpowiedni lekarz jest w stanie powiedzieć co się dzieje. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości