Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moja obecna droga do podciągnięcia na jednej ręce
#11

Chodzi Ci o większe użycie układu nerwowego?
#12

W budowaniu siły chodzi o największe i najefektywniejsze użycie układu nerwowego ale czym ono jest spowodowane. To jest odpowiedź w stylu P.T .
Domy_cyl jesli masz zamiar w ten sposób odpisywać lepiej nie podejmuj dyskusji, ponieważ nie wprowadza ona nic do tematu a wprost przeciwnie powoduje jedynie zamieszanie i "offtop".
#13

Teraz powiedzcie czy będzie ok.
Chodzi mi, że skupiłbym się tylko na jednym ćwiczeniu (podciąganie na jednej ręce z asystą), nie wiem jakim systemem i progresją robić dokładnie. Podciągałbym się tak, że tą ręką asystującą opierałbym 2 palce na kółkach i nie wiem czy np. robić sobię piramidkę 4-3-2-1 czy możę stałe powtórzenia. Dodam też czy może np. przez pierwsze 2 tyg skupić się tylko na ruchu ekscentrycznym a za 2 tyg już zacząć do tego ćwiczenia robić powoli negatywy. Co Wy na to ?

ed. Dodam, że wczoraj robiłem tak, że podciągałem się właśnie z asystą 4 serie po 2 powtórzenia i w ruchach ekscentrycznych zatrzymywalem się w kącie prostym i wtedy na jednej ręce trzymałem spięcie tak 2-3 sek i powoli schodziłem na dół. Nie wiem czy tak jest ok Smile
#14

Nie znam stylu Pavla T.
#15

Aktualnie cisnę od dzisiaj takim systemem, że podciągam się do końca, robię bardzo wolny negatyw do połowy lecz z asystą 2 palców i jak dojdę do kąta prostego, to znowu do góry się podciągam. Co Wy na taki sposób ?
Wygląda to tak:
Góra - negatyw do 90 stopni - góra itd
#16

a potem nie będziesz się mógł podciągnąć z pełnego wyprostu do 90 stopni :/

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#17

Tak tylko, że do połowy z wyprostu już się podciągam prawie za każdym razem. Nie mogę po prostu przekroczyć fazy od kąta prostego do góry, aby zrobić pełne podciągnięcie.
#18

to musisz zejść ciut poniżej 90 stopni i stamtąd pomocą się podciągać i opuszczać powoli bez pomocy

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#19

Ok, będę tak robił. Po ile powtórzeń i serii byś mi zalecił tak robić ?
#20

1-5 powtórzeń zalezy jak będzie ci szło 2-3 serie, 3-5 minut odpoczynku

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości