Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progres w pozycjach statycznych
#11

A co mają progresje do kontuzji ze względu na wagę?
#12

(2014-06-25, 13:27)dom_cyl napisał(a):  A mnie się wydaje, że Newcio coś za bardzo łapie kontuzje i czy na pewno to wina wagi? Smile

podaj przykład kontuzji jaką złapałem, bo ostatnio jakoś sobie nie przypominam, poza upadkiem z drążka w 2009 roku hmm

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#13

(2014-06-25, 16:51)Newcio napisał(a):  
(2014-06-25, 13:27)dom_cyl napisał(a):  A mnie się wydaje, że Newcio coś za bardzo łapie kontuzje i czy na pewno to wina wagi? Smile

podaj przykład kontuzji jaką złapałem, bo ostatnio jakoś sobie nie przypominam, poza upadkiem z drążka w 2009 roku hmm

"pościągałem powięzi i miałem sporo przykurczy, gdyby nie fizjoterapeutki to bym umierał z bólu w nocy gdy śpię"
jak dla mnie to kontuzja Smile
#14

aha idąc tym tokiem rozumowania to większość kulturystów i dźwigający ciężary na siłowni o dużej masie mięśniowej to są bardzo kontuzjowani ludzie, gdyż niektórzy z nich nie mogą się podrapać po tyłku, albo Ci co nie potrafią o złączonych nogach zrobić skłonu i dotknąć dłońmi podłoża to istne kalectwo jak tak można ja nie wiem

przykurcze to brak rozciągnięcia lub nadmierne przykurczony ( przez dawkowanie dużymi bodźcami na siłę ) mięsień.

Kontuzja to uszkodzenie struktury mięśnia lub stawu bądź kości, a uraz to długotrwałe przewlekła dysfunkcja aparatu ruchowego, która w większości wypadków kończy się operacją chirurgiczną

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#15

(2014-06-26, 09:16)Newcio napisał(a):  aha idąc tym tokiem rozumowania to większość kulturystów i dźwigający ciężary na siłowni o dużej masie mięśniowej to są bardzo kontuzjowani ludzie, gdyż niektórzy z nich nie mogą się podrapać po tyłku, albo Ci co nie potrafią o złączonych nogach zrobić skłonu i dotknąć dłońmi podłoża to istne kalectwo jak tak można ja nie wiem

przykurcze to brak rozciągnięcia lub nadmierne przykurczony ( przez dawkowanie dużymi bodźcami na siłę ) mięsień.

Kontuzja to uszkodzenie struktury mięśnia lub stawu bądź kości, a uraz to długotrwałe przewlekła dysfunkcja aparatu ruchowego, która w większości wypadków kończy się operacją chirurgiczną
Zniszczyłeś kolegę argumentami jak dla mnie.Ogólnie dużo się dowiedziałem z Twojego postu.Pozdro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości