Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hardstyle ABS
#41

kettle były używane i są używane w gimnastyce jako środek uzupełniający trening, dobre pod pracę na poręczach i drążku do zamachów, wbrew pozorom jedno z lepszych ćwiczeń obok gum do treningów izotonicznych

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#42

Newcio, a mógłbyś podać przykłady ćwiczeń izotonicznych z gumą?
#43

BeF, miło Cię znowu widzieć i miło czytać mądry post. Dla jasności nikt z nas nie krytykuje Tsatsoulina, tylko co najwyżej fanatyczne podejście do jego wiedzy. Mnie chodziło jedynie o to, by powiedzieć że gimnastyka ma specyficzne podejście do treningu brzucha.
#44

(2014-06-20, 20:04)Marcin88 napisał(a):  Newcio, a mógłbyś podać przykłady ćwiczeń izotonicznych z gumą?

wszystkie jakie sobie wymyślisz w momencie gdy wstępuję wyprost w stawach lub powolne jego ugięcie na napiętej gumie Wink

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#45

no tak, wywiązała się ciekawa dyskusja na temat metod treningowych, ale nikt nie odpowiedział na moje pytanie :p BeF1990 skoro jesteś instruktorem Strong First to na pewno znasz system HardStyle ABS. napisz przynajmniej ile wykonywać powtórzeń, serii, ile mają trwać przerwy, i ile razy w tygodniu wykonywać ten trening.
#46

Przecież dostałeś odpowiedź - kup i przeczytaj.
#47

jakie ma znaczenie ile ktos serii i powtorzen robi, to sa i tak, albo usrednione liczby, albo przesadzone - trzeba sprobowac NA SOBIE.

kp


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości