Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sylwetki gimnastyczne - charakterystyka od Newcia
#61

Zrobiłem przed chwilą sylwetki, które podałeś na pierwszej stronie zastosowując się do twoich porad. Na początku podchodziłem do tego z dystansem ale po tym jak z ledwością wstałem z podłogi już wiem dlaczego tak to zachwalacie XD Co prawda nie zrobiłem tego perfekcyjnie przez moje braki w sile ale gorąco polecam chociaż spróbować, a ten kto nie wie dlaczego gimnastycy są cały czas na żyle i mają tak silną sekcje środkową w momencie się o tym przekona. Gorąco pozdrawiam i dziękuję Wink
#62

na zdrowie

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#63

Jakie sylwetki polecacie pod planche? Aktualnie robię 5x5 body lever ( ręce proste, ciało w hollow ), wznosy nóg w leżeniu na brzuchu na podwyższeniu, tradycyjne hollow 3x30 sekund, kołyski w hollow i arch body 3x15 powtórzeń.
#64

planche leans czyli wychylenia w podporze. oczywiście w prawidłowej sylwetce czyli łopatki opuszczone i odwiedzione, tyłopochylenie miednicy, stopy najlepiej obciągnięte.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#65

Wznosy nóg w leżeniu przodem do rozkroku Smile
#66

dobre będą serie następujących po sobie sylwetek?
sylwetka przodem(pozycja pompki, w hollow),
sylwetki bokiem(ręka na dole wyprostowana),
sylwetka tyłem(taki mostek na uniesionych biodrach i wyprostowanych ramionach za sobą)

dopiero po wykonaniu wszystkich tych ćwiczeń jest przerwa.
#67

Dobre ale trochę mało. W każdej z tych pozycji jest szereg sylwetek, nie tylko wykonywanych izometrycznie, więc warto je wrzucić w taki secik.
#68

To ile ma byc tych sylwetek? Przez ponad godzine mam robic same sylwetki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#69

Nie musisz. Wystarczą 3 - 4 serie dobrze dobranych ćwiczeń. Choć robienie sylwetek przez godzinę też nie jest złe Wink
#70

wedle uznania, robi się sylwetki pod te elementy które chcesz osiągnąć

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości