Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niezbędne ćwiczenia
#2

Wszystko fajnie napisane a zabrakło najważniejszego ćwiczeń na nogi, już nie mówię o tym jakie ćwiczenia bo tak naprawdę temat morze i wiem że gimnastycy muszą uważać z treningiem nóg bo rozbudowa nóg przeszkadza ale muszę dodać to swoje pięć groszy i od razu mówię że nie chcę nikogo urazić ale takie są fakty.
Uwielbiam gimnastykę i dążę do jak najbardziej opanowania ciała, ale takim nastawienie jak mają gimnastycy nigdy nie osiągną siły,(gdy widzę książkę Steven Low wiem że nadaję się tylko do pieca na rozpałkę, o niebo lepszy okazał się Sommer gdzie dał cały rozdział o nogach) mówi się że gimnastycy to najsprawniejsi ludzi ale prawda jest inna,są bezużyteczni(bez urazy) lecz jeśli nie dodasz to swojej rutyny poważnego treningu nóg będziesz słaby, możesz skakać w górę cały dzień i tak ci to nic nie da,pierwsze co powinno być trenowane i nie mówię tu o gimnastyce tylko o każdej rutynie jaka to niebyła by to są nogi one nast trzymają i to dzięki nim funkcjonujemy, nie można osiągnąć maksymalnej siły bez ogromnie silnych nóg, dużo wad postawy opiera się właśnie przez nogi np powszechna pogłębiona lordoza(wiadomo że brzuch i lędźwie też,ale osłabione pośladki i dwugłowe udą, pokazują swoje) nie mówię tu o rozbudowanie nóg tylko o zwiększeniu jej maksymalnej mocy, i dlatego jak widzę jakieś filmy związane z gimnastyką wszystko opiera się na górnej części ciała, powiem tak na zakończenie ze pierwszym i ostatnim ćwiczeniem jakie powinnyśmy dodać do swojego treningu jest przysiad i jego odmiany bo bez tego ani rusz.


Wiadomości w tym wątku
Niezbędne ćwiczenia - przez zahir - 2014-01-26, 14:28
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez armpower - 2014-01-26, 17:53
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez zahir - 2014-01-26, 19:07
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez armpower - 2014-01-26, 19:38
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez zahir - 2014-01-26, 21:50
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez Newcio - 2014-01-26, 20:17
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez Mrowek - 2014-01-27, 08:25
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez Michał - 2014-01-27, 15:45
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez zahir - 2014-01-27, 16:18
RE: Niezbędne ćwiczenia - przez Darren - 2014-01-27, 16:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości