Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[program]Zaawansowany program do periodyzacji napisany w excelu.
#2

nie znalazłeś, bo nikt z trenerów nie daje swoich makro i mezocyklów do upublicznienia. To co dałeś to typowe programowanie znane z teorii treningu nic nowego. Głównie dla trenerów, nie mniej jednak niewielu trenerów stosuje to, chyba że ma się do czynienia z kadrą narodową lub permanentnie prowadzi się mistrzów czyli ma się prestiżowy klub na wysokim poziomie sportowym.
Programowanie dla Majewskiego, które widziałem na specjalizacji z lekkiej, zajmowało z 2013 roku ok 40 mb, gdzie trener miał dostęp do postępów Majewskiego na przełomie ok 8 lat, więc może sobie robić wariacje obciążeń, zmieniać charakter pracy, na podstawie wykresów zmienić kształtowanie konkretnych cech motorycznych jak również wyliczać sobie co danego dnia rok temu się zrobiło jaki postęp itd.

Tak naprawdę amatorom to na nic się nie przyda, raczej można to traktować jako ciekawostkę. Wielu osobom trudno utrzymać regularne treningi a co dopiero mieć czas na podliczenie obciążeń, czasu obciążeń przerw i wpisywaniu danych do komputera, a potem przeprowadzić prawidłową analizę i wyciągnąć wnioski

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości