Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

trening 4 x w tyg
#2

pon/śrd/ptk, dałbym na zasadzie sylwetki, które trzymasz 20-30 sekund na początku i na końcu treningu, robić planki przodem/bokiem/tyłem + te mostki i do tego dodałbym kołyski przodem/tyłem

ćwiczenia izometryczne, które robisz 5-10 sekund przeplatałbym z siłowymi z zakresu 3-5 i na końcu dał te ćwiczenia koncentryczne, które chcesz robić w większej ilości.

wtorek zrób jakoś na zewnątrz i radziłbym:
1) przysiady z wyskokiem bądź skok wzwyż / dal - dynamicznie na maksymalna odległość / wysokość
2) pistolety, 3 serie, maksymalnie trudna wariacja ćwiczenia, bardzo wolna faza negatywna
3) serie sprintów / plyometryka, nigdy nie byłem fanem wykroków, w sensie bez obciążenia to to jest ćwiczenie rozgrzewkowe / rozciągające, a nie sensowny trening nóg, chyba, że robisz sztuki walki i trzymasz te wykroki kilka minut, żeby zahartować nogi na ból Big Grin
4) może jeszcze dobić te łydeczki - skakanka, serie skoków w miejscu z samych łydek, głębokie wznosy (wznosy można robić pod kątem z oparciem o ścianę, żeby zmusić się do większego zakresu ruchu i jeszcze rozciągnięcia ich na koniec po innych ćwiczeniach).


Wiadomości w tym wątku
trening 4 x w tyg - przez rafald27 - 2014-08-20, 22:27
RE: trening 4 x w tyg - przez Tullar - 2014-08-20, 22:53
RE: trening 4 x w tyg - przez Newcio - 2014-08-20, 23:02
RE: trening 4 x w tyg - przez rafald27 - 2014-08-21, 15:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości