Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poseminaryjne cele - pytania i odpowiedzi. Mój zarys.
#1

Obrałem sobie dwa cele:
- push - waga przodem na drążku ( chwila obecna - nogi 90 stopni ),
- press - siłowe stanie na rękach ( raz wyjdzie, raz nie. Teraz w ogóle nie ), czy V-sit? Które użyteczniejsze?

Ogólnie:
- ćwiczenia w super seriach - pomiędzy ćwiczeniami 10 sek., pomiędzy seriami 1 minuta. Np. pompki, rozpiętki - 10 sek., rozpiętki - podciąganie 1 min., obwód 3 min,
- w formie obwodu - pull, push, składanka i od nowa. Ile obwodów? 3 , 4, 5?
- można dać na koniec ćwiczenia z ekspanderem, hantlami, czy w formie rozgrzewki?
Czarek robił na końcu seminarium ćwiczenia z ekspanderem.
- dać jeszcze jakieś podstawowe ćwiczenia zamiast tych?
- ćwiczenia wprawkowe w formie rozgrzewki czy treningu?
- ile serii, ile powtórzeń? Newcio mówił, że do 20 i można przejść na trudniejszy wariant, jak to ma się z pompkami na kółkach, rozpiętkami?

Ćwiczenia do wagi przodem wprawki: z hantlami na ławeczce.
Siłowe stanie: na seminarium grupa Adama i Piotra robiła takie pajączki.( chodzenie z rękami położonymi na podłodze. )

1. Rozgrzewka: krążenia, wymachy, itp. Pompki + podciagnięcia, tylko techniczne jak na seminarium.
Teraz, czy dodać ćwiczenia, które są wyżej, teraz, czy na koniec jako trening?

Trening:
1. Pull + proste ręce (podciąganie + front lever rozkroczny, z jedną nogą, kuczny)
2. Push + proste ręce (pompki na kółkach + rozpiętki (drugi dzień opuszczanie szpiczagą ze stania na rękach))
3. Sekcja środkowa + 3 kg na nogach. (składanka)
- hollow body, plank, banan na brzuchu, boczny podpór.

Dobicie:
- z hantlami motylki na ławeczce, bądź ekspander.


Wiadomości w tym wątku
Poseminaryjne cele - pytania i odpowiedzi. Mój zarys. - przez KrzysiekIno - 2013-10-31, 12:56
RE: Poseminaryjne cele - pytania i odpowiedzi. Mój zarys. - przez Mrowek - 2013-11-02, 13:33
RE: Poseminaryjne cele - pytania i odpowiedzi. Mój zarys. - przez Newcio - 2013-11-03, 12:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości