Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plan do oceny
#1

Proszę o rzucenie okiem na mój plan, może ktoś będzie miał jakieś wskazówki, uwagi co jeszcze można dodać/zmienić.

Poniedziałek - Podciąganie 3-5 serii [podciąganie z obciążeniem]
Przysiady 3-5 serii [Pistolety]
Ćwiczenia siły chwytu 3 serie [statyczne: normalny nachwyt na drążku;ręcznik; nachwyt na drążku 1 ręką]

Wtorek - Pompki 3-5 serii [różne warianty, dipy na poręczach dość wolno wszystko]
Wznosy nóg do drążka 3-4 serii [wznosy prostych nóg do drążka 3 serie, wycieraczka 2-3 serie]
Ćwiczenia łydek 3-4 serie [wspięcia na palcach na 1 nodze, palce wyżej w pozycji startowej niż pięta]

Środa - Pompki w staniu na rękach/pike push ups 3-5 serii
Mostek 3-5 serii [wchodzenie po ścianie z pozycji mostka/schodzenie do pozycji mostka]
Ćwiczenia karku różnie serie [mostek zapaśniczy; ćwiczenia przy ścianie na przód szyi(statycznie) nie wiem jak to nazywa się;wiszenie szyją na drążku(tyłem)]

Czwartek - to samo co w poniedziałek tylko bez obciążenia, szybciej, więcej powtórzeń

Piątek - te same ćwiczenia tylko szybciej, więcej powtórzeń, zamiast wznosów nóg wymyki siłowe 3-4 serie, wspięcia łydek tak samo jak we wtorek.

Sobota - tutaj różnie bywa.

Wieczorem ćwiczenia statycznie po 10-20 sek:Mostek, L sit, skręty tułowia.

Podsumowując w pierwsze 3 dni robię ćwiczenia na zwiększenie siły, czwartek/piątek/sobota na zwiększenie wytrzymałości, siły eksplozywnej.


Wiadomości w tym wątku
Plan do oceny - przez Chudini - 2013-09-12, 16:06
RE: Plan do oceny - przez zahir - 2013-09-12, 22:10
RE: Plan do oceny - przez Chudini - 2013-09-13, 11:02
RE: Plan do oceny - przez zahir - 2013-09-13, 12:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości