Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Parallettes - nieskie, równoległe poręcze symetryczne
#1

Cześć,

Mój brat pracował w warsztacie stolarskim i za namową stworzył dla mnie niskie równoległe poręcze.
Zastanawiam się jak można jeszcze je ulepszyć, by w ewentualnej przyszłości wprowadzić do dystrybucji.
Drewniana konstrukcja zapewnia pewny chwyt. Zaletą jest również fakt, że można je rozmontować i przewozić w dogodny sposób bez zajmowania zbędnego miejsca.
Pionowa część wykonana jest ze sklejki klejonej o grubości - 3cm
Podstawa jest mocowana śrubami młotkowymi, które świetnie łączą boki z podstawami i uniemożliwiają jakikolwiek niepożądany ruch.
Jeżeli chodzić o wytrzymałość, ćwiczę na nich już od pół roku i nie miałem nigdy z nimi problemu. Ponadto mogę na jednej bez problemu stanąć obydwiema nogami i jest absolutnie stabilna.

Parę danych technicznych :

Średnica uchwytu : 38mm
Wysokość od ziemi : 30cm
Długość uchwytu : 45cm

A i zapomniane foteczki


Załączone pliki Obrazki
                   


Wiadomości w tym wątku
Parallettes - nieskie, równoległe poręcze symetryczne - przez Vegeta - 2015-10-14, 14:51
RE: Parallettes - nieskie, równoległe poręcze symetryczne - przez rafal - 2015-10-14, 17:19
RE: Parallettes - nieskie, równoległe poręcze symetryczne - przez Seth - 2015-10-14, 19:03
RE: Parallettes - nieskie, równoległe poręcze symetryczne - przez rafal - 2015-10-14, 23:23
RE: Parallettes - nieskie, równoległe poręcze symetryczne - przez Seth - 2015-10-15, 03:04
RE: Parallettes - nieskie, równoległe poręcze symetryczne - przez zahir - 2015-10-15, 09:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości