Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" (/thread-609.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-03

Kello - staraj się zaokrąglać sylwetkę, wtedy sam poczujesz jak brzuch i odcinek lędźwiowy staje się płaski, jeśli chodzi o barki staraj się wypychać z nich tak jak byś chciał dotknąć stopami sufitu a łopatki złączyć Smile

Jest to dość trudne ale wierzę ,że każdy da radę, dodatkowo polecam wszelkiego rodzaju rozciąganie na barki ! Smile

lukasz1737, Chudini i krzysiek20ino czekam na filmiki ! Jak napisał Dudo to nie jest takie straszne !

Jeśli chodzi o punktacje zaczynamy liczyć od momentu poprawnej sylwetki i do końca jej trwania. Wszystkie odejścia od poprawnej formy skutkują zatrzymaniem czasu, w tych konfrontacjach stawiamy na dokładność ! Smile


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - KrzysiekIno - 2014-01-03

Dobra cicho zaraz banany wstawię.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Chudini - 2014-01-03

Czas zademonstrować moje stanie na rękach, konkurs na najgorszą technikę bym wygrał. Kamera jest trochę pochylona i widać, że krzywo hs jest, ale szafa też jest krzywo Smile wgl. nie dobrze się tak robi, przy ścianie to mogę się o nią oprzeć i tylko oderwać co nie potrzebne od ściany i mam nadzieje że jestem prosto, a tutaj to wyszło jak wyszło, ale cóż im gorsza pierwsza próba, tym większy postęp będzie z czasem, zobaczycie w tym miesiącu się nie poddam tak łatwo.



RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-03

Chudini sam widzisz gdzie leży problem Smile jest bardzo fajne ćwiczenie uczące pracy bioder do stania na rękach możesz je wykonywać w klęku podpartym : pracujesz miednicą do przodu i do tyłu to samo w leżeniu tyłem z oparciem nóg na podwyższeniu Smile


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - rafal - 2014-01-03

(2014-01-03, 22:32)Mrowek napisał(a):  jest bardzo fajne ćwiczenie uczące pracy bioder do stania na rękach możesz je wykonywać w klęku podpartym : pracujesz miednicą do przodu i do tyłu to samo w leżeniu tyłem z oparciem nóg na podwyższeniu Smile

są przyjemniejsze pozycje do tego ćwiczenia Wink


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-03

Oczywiście ,że są ale te dwie są bardzo proste Smile
Jeśli Chudini będzie chciał opisze kolejne, ale myślę ,że lepszym pomysłem będzie skupienie się nad treningiem samej sylwetki.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Chudini - 2014-01-03

Ciekawe wskazówki Mrówek, jakby ktoś miał filmik do tego jakiś to mógłby wrzucić, bo nie wiem czy to dobrze robię.

I macie rację, sam widzę po tym swoim filmiku, że z biodrami jest problem nie jest ciało spięte w tym obszarze i wysunięte do przodu.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - KrzysiekIno - 2014-01-04

Proszę o ocenę: Tylko nie mówcie mi, że mam nic nie wyprostowane, bo jest! Wink Inaczej nie potrafię.



RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Kello - 2014-01-04

Wrzucam dla kontroli Smile


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - KrzysiekIno - 2014-01-04

Mnie się wydaje, że rzucasz nogami.