Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" (/thread-609.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Anasti - 2014-02-01

(2014-02-01, 12:42)rafal napisał(a):  Anasti jestem pod mega wrażeniem Twojego czasu. Całość pewnie nie zostanie zaliczona ale ustać tyle to jest coś.
Fajnie widać różnicę w technice jak przeskoczysz z 10 sekundy do np 3 czy 4 minuty filmu.

Hahaha no tak niestetyWink Starałam się trzymać idealnie sylwetkę do końca ale ta różnica pomiędzy "chcieć" a "móc".


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-02-01

Chyba wielką zbrodnią nie będzie jeśli ocenie konfrontacje jutro ?Smile


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-02-01

Rano ? :-D


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Kello - 2014-02-01

A ja tak ukradkiem spoglądam ciągle zamiast się uczyć Big Grin


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - zahir - 2014-02-01

Zbrodniom może nie ale występkiem na pewno. Uważam więc, że powinieneś sobie wymyślić jakąś karę. Na przykład jakieś ładne kołyski Big Grin


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-02-01

Ok to zdaje się na wasz osąd Big Grin


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-02-01

Mrówek weź udział w lutowej konfrontacji ;-)


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-02-02

Stało się Smile po śniadanku zabieram się za podsumowanie !

Bylon, Chudini i Kello - kołyski poezja Big Grin niestety nie mogę żadnej zaliczyć. Ale za sam fakt starania się w tym jak widać trudnym ćwiczeniu macie u mnie wielki respekt. Ręce skierowane w górę, barki ściskają uszy, kołyszemy się na dolnej części pleców, górna część (łopatki) nie dotykają podłoża przez całe ćwiczenie, nie chodziło mi o wielkie wychylenia ale o mała, koordynacyjną prace.

Anasti- 1 stanie nie zaliczone brak okrągłej sylwetki, 2 zaliczam 31 s jest już blisko poprawnej sylwetki ale jeszcze brakuje odrobinę będzie to kwestia siły lub rozciągnięcia barków.
Kołyski zbyt obszerne! Big Grin

Tullar - 15 s stania na rękach! W dalszej części barki uciekły już mocno do przodu.
Kołyski - wyglądasz jak porażony prądem, niestety nie mogę zaliczyć próby z faktu ustawienia kamery przez co nie mogę w 100% ocenić techniki.

Dudo - 10 Kołysek mogę zaliczyć z czystym sumieniem, później ręce uciekły za bardzo do przodu.
33s stania na rękach. Ten krótki filmik który wrzuciłeś jest gorszy niż ten 2min Smile daj pauzę na obu 29s i 4s

Ok czas na podsumowanie! Smile


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-02-02

Haha Mrówek miałem je skleić bo kamerzysta wyłączył kamerę Big Grin Big Grin ale presja czasu ..... Big Grin


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-02-02

Stanie na rękach
1. Dudo z wynikiem 60s
2. Anasti 31s
3. Kello 26s
4. Infinity * wyjątkowo musiałem zmienić ocenę po przejrzeniu filmu 20s
5. Tullar 15s

Kołyski
1.Emil 14
2.Dudo 30 ( za ostatni filmik)
3.Infinity 3 Smile

1 Miejsce Dudo
2 Miejsce Infinity
3 Miejsce Tullar, Emil, Anasti i Kello

+ Nagroda specjalna dla Kello za wielkie starania !

Kilka ocen uległo zmianie po ponownym przejrzeniu wszystkich filmików , między innymi filmik Emila który bardzo mi się spodobał. Infinity twoja ocena została zmieniona z powodu braku stania na rękach środek ciężkości znajdował się po za staniem stąd moja ocena. Myślę ,że cała piątka zasłużyła na nagrody Smile.

Wszystkim pozostałym dziękuje za wzięcie udziału ! Nie spodziewałem się ,że będzie tak trudno oceniać a tym bardziej ,że takie ćwiczenia sprawią tyle trudności myślę ,że jest nauka dla mnie jak i dla was ile jeszcze drogi przed nami Smile.

P.s Dudo masz u mnie minusa to stanie 60s było prawie idealne a obecnym mnie zawiodłeś Sad