Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" (/thread-609.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Anasti - 2014-01-30

dokładnie...mam nadzieję, że zdążę Wink


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-31

Myślę ,że większość mężczyzn na forum czeka na ten filmik ^^


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-01-31

Asiula piękne stanie na rękach :* choć miało być na tle oceanu Big Grin Jednak dobrze wiemy, że miejsce to tylko miejsce Wink Ostatni dzień dzisiejsych konfrontacji Wink Rzucam Tobie wyzwanie Wink Podejmiesz? Wink


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Anasti - 2014-01-31

Kamil ja to dla przyjemności robię nie dla rywalizacji Tongue Poza tym rzucasz wyzwanie a filmików nie umieściłeś Wink

Mamy tu chyba jakiś zły czas na forumWink


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-01-31

Hej przecież co kilka dni coś wrzucam Tongue dziś ostatni dzień Smile Rywalizacja dla zabawy - co to za zabawa jak nikt się nie chce bawić? Sad


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-31

Kilka osób deklarowało się ,że będzie czekać do ostatniego momentu Big Grin zobaczymy ile w tym prawdy :>.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Anasti - 2014-01-31

Takie małe pytanie...biorąc pod uwagę,że u mnie godz 23.59 jest o godzinę później niż w Polsce. To czy mogę wrzucić filmiki biorąc pod uwagę mój czas? Oczywiście nie chce tego robić na ostatnią chwilę. Niestety jeden filmik ładuje mi się około godz...wiem, wiem to prawie niemożliwe. Niestety jestem na środku oceanu i to jest możliwe Wink

Mimo wszystko, postaram się jeszcze nagrać coś na treningu i szybko przerzucić na forum.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Chudini - 2014-01-31




RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Bylon - 2014-01-31

Myśleliście, że sobie zleję konfrontacje?
I prawie byście dobrze myśleli, bo miałem - cóż - w cholerę na głowie i po kolei o wszystkim zapominałem. Na szczęście na FB ukazała się Wasza przypominajka... I tak:

Cóż, oczywiście nagrywane głośnikiem, kicha straszna, ale mam nadzieję, że z grubsza widać. Jedyne, co uściślę (bo uściślić muszę: cień mi się zlewa z ubraniem), to że odrywałem praktycznie większość kręgosłupa od podłoża, mam nadzieję, ze tutaj problemu nie będzie.
Też nie jestem pewien, czy nie robię tych kołysek niepoprawnie (tzn. z niekorzyścią dla mnie), bo za głęboko.
BARDZO bym prosił o mega-szybką ocenę, bo do końca dnia jeszcze tylko 3 godziny i 7 minut, a ja bym coś jeszcze chętnie wstawił. Smile


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Kello - 2014-01-31


Starczy na styczeń, czekam na kolejne wyzwania Smile