Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" (/thread-609.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Kello - 2014-01-17

26 sekund! TAK! Ciągle nad tym pracuje, staram się to zaokrąglać Smile może do końca stycznia jeszcze bardziej poprawię. No kołyski specjalnie nagrałem bez koszulki żeby nie było że łopatkami dotykam podłoża ale nie wiem jak je dokładniej wykonywać. Mimo wszystko się cieszę, dzięki :-)


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-19

Mam takie dość specyficzne pytanie jak oceniacie moje sędziowanie, ponieważ sam zauważyłem spadek wstawianych filmów. W
Jestem wymagający odnośnie techniki, ponieważ jest ona bardzo ważna w gimnastyce, stąd moje bardzo restrykcyjne podejście w ocenie naszych startujących. Dodatkowo po rozmowie z Tomkiem doszedłem do wniosku ,że większość osób się wstydzi wstawiać własne próby, dlaczego ? Przecież cała akcja konfrontacji jest w celu sprawdzenia samego siebie, a dodatkiem jest możliwość wygrania nagrody. Często Kello pisze do mnie na fb i sam zauważa poprawę w staniu na rękach czy kołyskach ponieważ ciągle ćwiczy to po pierwsze ale najważniejsze pyta jak poprawić technikę i co może jeszcze zrobić aby poprawić ćwiczenie. Dlatego chciał bym poznać wasze zdanie, pamiętajcie forum, strona czy zajęcia wszystko jest tworzone z myślą o was ! Naszych użytkownikach Wy macie się czuć dobrze na forum i otrzymywać wiedzę czy motywację, od nas ! Dlatego zapraszam do dyskusji, nie gryziemy Big Grin (no może na treningach Wink )


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-01-19

Mrówek cieszy mnie bardzo, że przykładasz dużą wagę do techniki - to jest postawa prawdziwego instruktora Smile Ja napewno coś wstawie jeszcze, póki co trenuje w domowym zaciszu z Twoimi konstruktywnymi uwagami Wink Miejmy nadzieje, że na ostatniej prostej wszyscy zasypią forum filmikami Wink

Mrówek teraz postawiłem na technikę i myślę, że barki są już ok Smile




RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-20

Super Dudo Smile zaliczamy 24s później barki zaczęły uciekać, liczymy tylko do momentu poprawnego utrzymania sylwetki.
Takie małe sprostowanie dotykamy tylko stopami i czołem, jeśli jest nie wygodnie daj trochę dalej ręce ponieważ klatka p. jest zbyt blisko Smile.

Dzięki za słowa zrozumienia. ! Big Grin


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-01-20

Kolejne Smile





RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Infinity - 2014-01-20





RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Anasti - 2014-01-20

Mrówek myślę, że każdy bardzo się stara by poprawić technikę i dopiero po czasie chcę wrzucić już coś znośnego na forum Wink Technika rzecz święta Wink Nie chodzi przecież o to by każdemu się podobać, zasady to zasady a ludzie z natury kochają jak się od nich więcej wymaga. Jak dla mnie oceniasz bardzo dobrze. Korzystając z możliwości uzyskania porady wrzucę coś na dniach jak się trochę w moim Maderowym niebie ogarnę Wink

A i Tomek mocniej się zaokrąglij Tongue


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-01-21

Można oderwać się od stołu i ćwiczyć nawet u Przyjaciela na urodzinach Big Grin

Taki bonusik Wink




RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Kello - 2014-01-23

Next try Smile Nie ma poddawania się!


/EDIT - Podmieniłem filmik na gorszy czasowo, ale lepszy technicznie.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-01-27

Zbliżamy się ku końcu więć jeszcze coś wrzucę Wink