Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" (/thread-609.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Kello - 2014-01-10

Tak, ale pewnie technikę mam złą :/ bo musze wiedzieć czy takie jest juz uznawalne, jak tak to popracuję nad czasem. Dzięki Dudo, ja w Twoje 4 minuty też Big Grin


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Dudo - 2014-01-11

Myślałem o 5 skoro mamy tyle czasu Big Grin


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-11

W tych konfrontacjach kładziemy maksymalny nacisk na wykonanie czas jest drugoplanową kwestią, dlatego naliczam czas tylko podczas poprawnego wykonania utracenie sylwetki powoduje zaprzestaniem oceniania próby.

Dudo główny problem u ciebie polega na tym ,że nie wyciągasz się z barków musisz zapracować nimi w górę czyli taki sposób jak chciał byś się nimi odepchnąć od ziemi, wskocz do podporu na krzesłach opuść się w barkach i wypchnij do góry (Szrugsy) właśnie tego ruchu mi brakuje, dodatkowo obciągnij palce ! Nogi muszą być sztywne jak kamień ! Sylwetka musisz być cały czas napięta, jak widać można stać nawet i 3min gdy nie pracujemy nad sylwetką, oczywiście wielki podziw za czas który utrzymujesz stanie, czekam teraz na stanie gimnastyczne.

Kello u ciebie problem polega na tym ,że nie ściągasz łopatek (retrakcji) przez co wysuwasz głowę w stronę ściany i nie nabierasz sylwetki zaokrąglonej. Przeczytaj jeszcze treść dla Dudo i będzie naprawdę super stanie Smile.

Bardzo mi się podoba wasza walka chłopaki, podstawa to ciągły trening i dążenie do doskonałości.
Jak tam reszta wielkich siłaczy Tomo Bird, Satetsu, Krzysiek20ino, Seth, Ojciec,M ako52, Yoda, Theron, Steave, Rasio ?


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Tomo Bird - 2014-01-12

(2014-01-11, 13:51)Mrowek napisał(a):  Jak tam reszta wielkich siłaczy Tomo Bird, Satetsu, Krzysiek20ino, Seth, Ojciec,M ako52, Yoda, Theron, Steave, Rasio ?

Teraz ogarniam tutka nowego sprzętu ale znajdę czas by "coś" wrzucić. Cierpliwości ;-)


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Kello - 2014-01-12


Myślę, że teraz prawidłowo Smile


Trochę poprawione, kilka poprawnych już chyba jest.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Ojciec. - 2014-01-12

mrówek i wszyscy moi przyjaciele . Jak już wcześnie wspominałem powoli kończę że sportem na okres 2-3 lat, teraz będę tylko sobie tak dorywczo coś trenował , czyli z doskoku . Nie będę już brał udziału w konfrontacjach i wyzwaniach , przykro mi się z tym rozstawać , bo to jednak moja pasją i cel życia. Całe serce zawsze oddawałem na treningach zawsze trenując sam jak palec.
Zdobywaniem wiedzy stawałem się coraz lepszy mimo że już mam ponad 40 lat i co najdziwniejsze bez żadnych kontuzji.
Będę zaglądał do was, bo to mi tylko pozostało, a więc trzymajcie się róbcie cały czas postępy, a ja kiedyś do was wrucę .


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Kello - 2014-01-12

Szkoda Ojciec :/ nie poznaliśmy się, ale oglądałem Twoje filmiki i jesteś w wieku mojego taty co mi zaimponowało. Może jak wrócisz to do tego czasu zdążę ci dorównać Smile


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - zahir - 2014-01-12

Ojciec, wciąż nie mogę w to uwierzyć i liczę, że jednak uda Ci się regularnie trenować.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Chudini - 2014-01-12

Mariusz szkoda, jednak mam nadzieję że się poznamy kiedyś. Zmotywowałeś wiele ludzi Smile Teraz nasza kolej, aby to ruszyć do przodu.


RE: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne" - Mrowek - 2014-01-17

Kello znaczna poprawa w staniu na rękach, teraz postaraj się tylko bardziej zaokrąglić i będzie naprawdę super !
Niestety kołyski dość słabo :/

Zaliczam 26s stania na rękach Smile