Forum Gimnastycy.pl
Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Trening start ! (https://gimnastycy.pl/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Trening uzupełniający (https://gimnastycy.pl/forum/forum-80.html)
+--- Wątek: Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" (/thread-248.html)

Strony: 1 2 3


RE: Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" - kano - 2013-08-14

Może chodzi o to, że jak zabierze się za jakąś dietę, to nie odpuszcza.
Jak powiedział Dan John - "Każda dieta działa, tylko trzeba się jej trzymać" Smile

Co do tych podstaw - faktycznie działają, tylko człowiek przeważnie ma jakiś taki pęd, żeby poprawiać to co dobre, bo np. zobaczy filmik na YT, przeczyta artykuł, czy mu się już znudzi (to akurat ja!).


RE: Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" - Adam.Kalman - 2013-08-28

Prosiłbym nie poruszać tutaj kwestii wyznania, to forum dla każdego i nie ma zupełnie znaczenia jakie jest czyje wyznanie, zagłębia religijne znajdziecie na innych forach, nas nie interesuje czy ktoś jest ateistą, katolikiem czy prawosławnym, religia oraz przekazy z niej płynące nas nie interesują, każdy jest świadomy swojej, ale tutaj rozmawiamy o gimnastyce


RE: Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" - Mrowek - 2013-08-29

Czemu zniknął artykuł na pierwszej stronie ?


RE: Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" - Jugger - 2013-08-29

Luko zedytowal i usunal. Chyba nie chce zeby tu byly jego arty. Przypuszczam, ze usnie wszystko jezeli admin nie zablkokuje mozliwosci edycji postow po okresie np 10 minut.


RE: Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" - Mrowek - 2013-08-29

Reszta jest normalnie, tylko tego brakuje, może coś źle nacisnął Smile


RE: Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" - Bar-Man - 2013-08-29

A może stwierdził, że mimo swoich szczerych chęci, wielkiego zaangażowania w pomoc i faktycznie dobrych porad jakimi sypie z rękawa (czy to swoimi czy cudzymi to już nie ma znaczenia) został potraktowany w sposób prześmiewczy na co wcale sobie nie zasłużył więc nie chce by z niego nikt drwił i się wyprowadził tam gdzie nikt po nim jeździć nie będzie ?

Ja ćwiczę od prawie 2 lat z wielkim zaangażowaniem i staram się czerpać moją wiedzę z różnych źródeł. Luko nie otworzył mi jakiś nieotwartych dotąd drzwi do wiedzy bo czytamy te same książki, ale zwrócił moją uwagę na rzeczy, o których wiedziałem ale nie były dla mnie zbyt ważne. Te drobne elementy wiedzy płynące również od niego zostały przeze mnie przetrawione, zmieniły wiele rzeczy w moim podejściu do treningów i cieszę się, że to się stało bo w ciągu 2-3 tygodni zrobiłem większy postęp niż przez ostatnie 2-3 miesiące (może i więcej).


RE: Ciągłość i umiarkowanie nad intensywność - fragment z "Łatwej siły" - zahir - 2013-08-29

Bar-Man, nikt z nas nie chce, by kogoś traktowano tu prześmiewczo. Adam zwrócił mu uwagę na udzielenie porady mogącej wprowadzić w błąd. Moim zdaniem słusznie, bo to co doradził w tamtym wątku do niczego nie prowadziło. Tłumaczyłem tę kwestię dość obszernie. Natomiast w mojej ocenie Łukasz nie grzeszy skromnością i przesadza w przekazie.