Forum Gimnastycy.pl
Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! (/thread-1893.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - Chudini - 2015-12-04

Na poręczach łatwiej, a skąd ja teraz wezmę poręcze, no ale dobra postaram się coś wymyślić


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - Mrowek - 2015-12-04

Właśnie nie łatwiej Smile


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - Chudini - 2015-12-05

Oczywiście, że łatwiej, bo jest stabilniej, a między nogami w obu przypadkach nic nie masz. Przynajmniej ja to tak widzę, jeśli byśmy porównali poręcze do drążka, wtedy byłaby różnica, bo inny chwyt, drążek przy biodrach, ale w tym przypadku nie widzę jakiejś tam różnicy. Na jakiej podstawie uważasz, że nie jest łatwiej?


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - Satetsu - 2015-12-06

Ja też uważam, ze na poręczach łatwiej i też tak jak Chudini zastanawiałem się czy by nie nakręcić na kółkach, chociaż w sumie na AWFie mogę, ale zawsze zapominam xd


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - mlody1410 - 2015-12-06

Mrówek uważam że Chubini ma racje i za inicjatywę i pomysłowość powinien dostać punkty ekstra.
Nalezy pamietać iż nie wszyscy maja dostęp do profesjonalnych sal. Ale posiadają spora zdolność kombinacji i dzieki temu sa gdzie sa. Szacun dla nich Smile


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - Mrowek - 2015-12-06

(2015-12-05, 11:02)Chudini napisał(a):  Oczywiście, że łatwiej, bo jest stabilniej, a między nogami w obu przypadkach nic nie masz. Przynajmniej ja to tak widzę, jeśli byśmy porównali poręcze do drążka, wtedy byłaby różnica, bo inny chwyt, drążek przy biodrach, ale w tym przypadku nie widzę jakiejś tam różnicy. Na jakiej podstawie uważasz, że nie jest łatwiej?


Oczywiście ,że tak to wygląda jednak żaden z was nie spróbował a jedynie wytyka błędy w postaci braku miejsca i ćwiczenia. Kółka pracują razem z naszym ciałem czyli przesuwają się, natomiast poręcze są "sztywne" przez co inaczej zachowuje się nasze ciało polecam spróbować i wtedy ocenić.

Co możecie sami zobaczyć na filmiku Janka, moim czy Bela jak stabilnie zachowuje sie ciało.


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - belu - 2015-12-07

w gąszczu dyskusji wrzucam swoją drugą próbę...



RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - Satetsu - 2015-12-08

Mrówek zwracam honor xDDD Na poręczach trudniej. Wrzucam ten filmik bardziej żebyście się pośmiali bo nie wiem czy tam można chociaż jedno powtórzenie zaliczyć. Za tydzień spróbuje znowu : P


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - belu - 2015-12-08

Mrowek nie odkladaj oceny na pozniej bo nie bedzie wiadomo co poprawic na czym sie skoncentrowac zeby poprawy poczynic Big Grin


RE: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 ! - Mrowek - 2015-12-09

(2015-11-27, 12:10)Tullar napisał(a):  W ramach motywacji dla mnie, by pamiętać o obowiązkach Smile, pierwsze próby:



9 powtórzeń w zwisie zaliczone.

5 powtórzeń poziomek zaliczone. Brak wytrzymania w poziomie Smile