Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje Styczeń 2015 - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje Styczeń 2015 (/thread-1463.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Mrowek - 2015-01-18

Stary Człowiek i Może
Zwis z brodą nad drążkiem Zaliczony, postaraj się nie wykonywać zgięcia w miednicy a rotować nią do tyłu Smile.
Wymyki i odmyki Zaliczone, oś obrotu powinna być odrobinę poniżej kolców biodrowych lub nad nimi, a nie na brzuchu Smile. Przy odmykach nogi trochę się uginają.
Podciąganie w poziomce Zaliczam 20 poziomek , jednak czasami uciekają nogi poniżej poziomu !

Mamy lidera 30 pkt

Podsumowanie:
Stary Człowiek i Może 30 pkt
Satetsu - 26pkt
SiMO, Krzysztof (wykręcony), Michał (podciąganie) - 15pkt
Bylon - (wykręcony, podciąganie) - 10pkt
Chudini - 5pkt (brak wykręconego, brody nad drążkiem, podciągnięć)


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - KrzysiekIno - 2015-01-18

O, właśnie. Jak ja wykonuję tyło pochylenie miednicy, to jestem ustawiony pod kątem do drążka, tak jakbym chciał wykonywać amerykany. Poproszę o korekty. To wina za niskiego drążka? Wątpię.


Konfrontacje Styczeń 2015 - mlody1410 - 2015-01-18

Mrówek wiem ze pisałem poza konkursem nie mniej jednak proszę o jakiś komentarz to będę mi miło Smile


Jedz marchewkę Wink


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - zahir - 2015-01-18

Trochę wstyd przed Ryśkiem ale zgodnie z obietnica wrzucamWink






RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Mrowek - 2015-01-18

mlody1410

Zwis z brodą nad drążkiem Zaliczony !
Chwyt wykręcony Zaliczony ! Rozumiem mało miejsca i ciężko nogi wyprostować, postaraj się jednak wykonać go w sylwetce, pamiętaj o tym ,że docelowo nie podciągamy się przy zmianie chwytu . Smile

Zahir

Zwis z brodą nad drążkiem Zaliczony !
Chwyt wykręcony Zaliczony ! Trochę rozhuśtany jednak zaliczamy Smile
Wymyk i odmyk Nie zaliczony, brak zaznaczenia fazy zwisu, jednak należy się duża pochwała za wykonanie go innowacyjny sposób czyli poprzez zamach. Tak więc czekamy na poprawiony wymyk Smile.


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - zahir - 2015-01-18

Spoko, ale nie wcześniej niż w środę, bo będę w rozjazdach


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - mlody1410 - 2015-01-18

Mało, mało jak zawisnę to paluchy o podłogę haczą Smile
Z tym podciaganiem to troszkę sposobem chciałem Big Grin
Za tydzien postaram sie uzupełnić konfrontacje Wink


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Mrowek - 2015-01-20

Chodziło mi o ruch miednicy a żeby unikać zgięcia w stawie biodrowym.

Nie rozumiem pytania KrzysiekIno.


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - KrzysiekIno - 2015-01-20

Tak, wiem wiem. Być może faktycznie źle to robię. Unikam właśnie tego zgiecia bioder, a stosuję się do uwag o miednicy i przechyla mnie do przodu. Big Grin


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - bartez2939 - 2015-01-20

Na telefonie było dość dobrze widać, myślałem, że na komputerze będzie lepiej ale YT coś tam popsuł, stąd jakieś podkręcenie światła poszło i jakość ucierpiała, no ale może będzie widać poziom nóg. Przy okazji zobaczcie moją szopę Big Grin Jest bałagan, wysoki drążek, poręcze (trochę szerokie) no i lina Big Grin


Ostatniego powtórzenia nie dokończyłem, wkurzyłem się i miałem nadzieje jeszcze to poprawic ale złapały skurcze mniej więcej przy czterogłowych Big Grin Poza tym wysiadało przedramię, bo drążek drążek jest gruby (raz prawie spadłem z back levera, kolega mnie zaasekurował, a drążek troszke poniżej 3metrów jest ) Jak nie zapomne to w niedziele w dzień przejde na cieńszy drążek, lepiej porozciagam skłon i czterogłowe przed treninigiem. Dynamiczne rozciąganie powinno dać efekty czy raczej długotrwałe?

Wymyki pewnie także wrzucę w niedzielę, a chwyt wykręcony jest dla mnie trudny Big Grin Strasznie kłuje mnie przy tricepsie i rozciąga, aczkolwiek na cienkim drążku może wyjdzie z bujaniem i szerokim chwytem.