Forum Gimnastycy.pl
Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wiadomości i wydarzenia (https://gimnastycy.pl/forum/forum-14.html)
+--- Wątek: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! (/thread-1134.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - Hannibal - 2014-08-12

(2014-08-12, 09:01)Jugger napisał(a):  Krzysiek, zazwyczaj seminaria sa za daleko, ale do Rzeszowa moglbym sie kajtnac ot tak bez zadnego planowania wyjazdu. No ale jak na zlosc akurat ten weekend mam zajety.
no niestety, możesz przyjechać, to w następny week-end ;p
23-24 sierpień


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - Jugger - 2014-08-12

Wiem, ale wlasnie wtedy nie moge Big Grin Jakby bylo w ten to bym z checia smignal poznac samego Wielkiego Mrowka Cool Wink


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - Mrowek - 2014-08-12

Jugger już pisałem będę w piątek więc zapraszam Smile


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - zahir - 2014-08-12

(2014-08-12, 12:43)Jugger napisał(a):  Wiem, ale wlasnie wtedy nie moge Big Grin Jakby bylo w ten to bym z checia smignal poznac samego Wielkiego Mrowka Cool Wink

Mrówek bardzo mały jest ;p


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - Michał - 2014-08-13

(2014-08-12, 11:23)Mrowek napisał(a):  Chyba tak ? Big Grin

Ale obciągasz paluchy, a to nie wygląda dobrze... Smile


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - mako52 - 2014-08-13

(2014-08-12, 09:01)Jugger napisał(a):  Krzysiek, zazwyczaj seminaria sa za daleko, ale do Rzeszowa moglbym sie kajtnac ot tak bez zadnego planowania wyjazdu. No ale jak na zlosc akurat ten weekend mam zajety.

Seminarium było w Katowicach. Z Podkarpackiego to nie jest jakoś strasznie daleko. Daleko to ma ciągle Borkoś z Białegostoku, a jest zawszeWink


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - Sebastian - 2014-08-16

jak czytam "nie ma szans" az chce mi sie jechac xD


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - Mrowek - 2014-08-16

Wpadaj Sebastian ! Big Grin


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - Sebastian - 2014-08-16

Nie jestem w formie, ale bede Wam kibicowal, jestem ciekaw kto wygra ten pojedynek^^ Szczerze do Sw nic nie mam ale nalezy pamietac ze Gimnastyka byla ojcem wszystkich podobnych sportowSmile


RE: Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie! - zahir - 2014-08-16

Sebastian, nikt z nas nie ma nic do sw. Wręcz przeciwnie aktywnie wspieramy ten rodzaj aktywności, również finansowo sponsorując Jordana. Niestety wielu adeptów sw twierdzi, że nie ma on nic wspólnego z gimnastyką. Takie podejście jest dla mnie o tyle zrozumiałe, że to często młodzi ludzie poszukujący własnej odrębności. Jednak konsekwencje są takie, że odcinają się od źródeł (wiedzy, doświadczeń itp.) co w konsekwencji powoduje że poziom street workout w naszym kraju nie jest tak wysoki jak mógłby być Sad