Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie!
#1

Gimnastycy.pl oficjalnie wybierają się na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie!


https://www.facebook.com/events/71177978...r=upcoming
#2

Kurcze dla mnie slaby termin, mam akurat wesele a moglbym podjechac sobie i poznac w koncu kogos Sad

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#3

Tylko ja będę Smile
#4

Powodzenia Mrówek! Jugger zapraszamy na seminaria. Wink
#5

(2014-08-12, 08:41)Mrowek napisał(a):  Tylko ja będę Smile
Dobre i to Wink Big Grin

Krzysiek, zazwyczaj seminaria sa za daleko, ale do Rzeszowa moglbym sie kajtnac ot tak bez zadnego planowania wyjazdu. No ale jak na zlosc akurat ten weekend mam zajety.

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#6

Spoko Jugger już tam będę w piątek Smile
#7

(2014-08-12, 08:41)Mrowek napisał(a):  Tylko ja będę Smile

Rozwal system!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#8

a wagę przodem robisz Tongue ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#9

Chyba tak ? Big Grin
#10

wjazdów nie zrobisz na poręczach, bo za niskie i za wąskie będą. Poza tym zarzynali się organizatorzy, że żaden gimnastyk nie wygra, bo są dwie konkurencje jeszcze wytrzymałościówki i że tego żaden gimnastyk nie ma szans wygrać Big Grin

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości