Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yerba Mate
#11

Z ciekawości spróbowałem dziś yerby w pijalni i powiem szczerze, mnie posmakowała. Jak dla mnie porównanie z petami chybione. Bardziej przypomina mi to siano Big Grin smak wyrazisty, gorzkawy. Ponieważ kawę pijam czarną, mocną i gorzką, bardzo mi to posmakowało. A ponieważ działa (już sprawdziłem), to chyba zafunduję sobie naczynko i porcje tych liściWink
#12

(2014-01-16, 23:31)zahir napisał(a):  Z ciekawości spróbowałem dziś yerby w pijalni i powiem szczerze, mnie posmakowała. Jak dla mnie porównanie z petami chybione. Bardziej przypomina mi to siano Big Grin smak wyrazisty, gorzkawy. Ponieważ kawę pijam czarną, mocną i gorzką, bardzo mi to posmakowało. A ponieważ działa (już sprawdziłem), to chyba zafunduję sobie naczynko i porcje tych liściWink

smacznego,porównanie do siana dobre
#13

O wlasnie siano :-) ten wyraz bardziej oddaje istote problemu :-D no coz ciesze sie ze udalo mi sie przekabacic Cie na ciemna strone mocy :-D
#14

Ja również od jakiegoś czasu pijam yerbe. Ostatnio zaszalałem i zamówiłem sobie Yerba mate Pajarito 2kg w lnianym woreczku - prawdziwy wypas i super smak. Polecam
Przy okazji odkryłem zupełnie nowe doznania smakowe ponieważ do mojego zamówienia dostałem próbkę palonej Yerba Mate Despalada. Nie jestem w stanie opisać tego smaku ale był wspaniały... Warto sobie zamówić. Smile

Dla mnie yerba to świetna alternatywa dla kawy czy herbaty, których nigdy nie pijam. Świetnie na mnie wpływa co teraz podczas sesji doceniam podwójnie. Big Grin

[Obrazek: logo.png]
#15

(2014-01-16, 17:22)maniek napisał(a):  Pewnie sam przyznasz że smakuje jak pety zalane wrzątkiem

Kiedyś kolega mnie namówił i miałem takie samo odczucie Smile Niestety nie dałem rady się przekonać. Ale moi koledzy chodzą nayerbani dzień w dzień i bardzo sobie chwalą. Przerabiali całonocne nasiadówki przy kompie wspomagane yerbą i mówili, ze następnego dnia czuli się świetnie. Nie mieli kaca jak po kawie.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#16

A propos kaca, pan w sklepie twierdzi, że yerba jest na niego doskonała.
#17

Ja również polecam z całego serca.Warto się zapoznać z leczniczymi właściwościami yerby, gdyż jest to świetny naturalny suplement.
#18

Kupiłem pół kilo tego siana i specjalną łyżeczkę. Po kilku dniach jestem zadowolony. Działa podobnie jak kawa ale nie wypłukuje magnezu Smile
#19

(2014-01-20, 12:22)zahir napisał(a):  Kupiłem pół kilo tego siana i specjalną łyżeczkę. Po kilku dniach jestem zadowolony. Działa podobnie jak kawa ale nie wypłukuje magnezu Smile

jak sprawdziłeś , że nie wypłukuje magnezu...Tongue
#20

Nie czuję skurczów, drgań powiek itp.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości