Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Gymnastic Bodies Foundation One F1 a osiągnięcie celu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy trenując wg. książki 'Gymnastic Bodies Foundation One F1' można osiągnąć front lever, manne czy straddle planche, nie robiąc klasycznej progresji np na drążku tuck [adv] front lever czy tuck [adv] planche etc... ?
F1 to pierwsza część dopiero
"Standardowe" progresje zaczynają się chyba w F3. Do planche w F2.
to co można osiągnąć trenując wg. F1 ?
a można gdzieś dostać kolejne wersje w postaci e-book'a ?
Trenując wg F1 możesz osiągnąć podstawy siłowe, wytrzymałościowe i gibkościowe do trenowania wg F2 Smile
Podobno można znaleźć F2 jeżeli uważasz że Sommer nie zasługuje żeby mu zapłacić za jego doświadczenie i pracę jaką włożył w ułożenie tego kompletnego programu treningowego Wink
F3 i F4 chyba jeszcze nie znajdziesz choć mogę się mylić
Nie mylisz się Rafał. Aczkolwiek Darren napisał prawdę. Big Grin
(2014-04-26, 22:37)Hannibal napisał(a): [ -> ]to co można osiągnąć trenując wg. F1 ?
a można gdzieś dostać kolejne wersje w postaci e-book'a ?

Mozna bez problemu kupic na jego forum Big Grin

Sciaganie z netu pirata takiego kursu w mojej ocenie zasluguje w najlepszym razie na pogarde - mam nadzieje ze tego nie planujesz, bo koszt to ok. 2zl/dzien liczac czas jaki zajmie ci kurs. Od F2 w gore i tak nie znajdziesz pelnych wersji bez trojanow. F3 i F4 nie wiem nawet czy sa.
Nie nie ma. Big Grin Ja też za miesiąc zdam relację. Big Grin
(2014-04-30, 17:35)KrzysiekIno napisał(a): [ -> ]Nie nie ma. Big Grin Ja też za miesiąc zdam relację. Big Grin

Krzysiek, a kupiles Rings 1? Bo ja na razie nie, czekam jak bede mial wymasterowane F2, czyli "troche" to jeszcze potrwa Big Grin
(2014-04-30, 23:06)Darren napisał(a): [ -> ]Krzysiek, a kupiles Rings 1?

Cool
Stron: 1 2