Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Kółka MTidea + Tomo Bird trening
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tomo Twoj trening juz jest z nami na forum jakis czas Smile
Juz nawet udalo mi sie czwiczyc wg Twojego programu Smile
fajny filmik oby takich wiecej
Pozdrawiam
(2014-02-16, 11:10)mlody1410 napisał(a): [ -> ]Tomo Twoj trening juz jest z nami na forum jakis czas Smile
Juz nawet udalo mi sie czwiczyc wg Twojego programu Smile
fajny filmik oby takich wiecej
Pozdrawiam

Nawet nie wiedziałem że jest umieszczony ;-) ale cieszy mnie to , mam nadzieje że mój plan choć trochę pomaga ewentualnie można sobie zmodyfikować pod własne możliwości. Teraz pracuję nad setami czyli łączeniem kilku ćwiczeń w jeden set .

Kubus Puchatek

dawaj... Smile bo nie mam sily i czasu przebijac sie przez inne propozycje, z mnostwem nazewnictwa, ktorego nie znam. a tu widze - co moge zrobic.

kp
Jak nie masz czasu, to nawet nie zaczynaj i wysil się. Wszystko jest w jednym miejscu na forum a i tak, mało kto z tego korzysta. O, właśnie mnie natchnąłeś na coś dzięki temu postowi. Tomo mógłby powiedzieć to co ty...
ja bym prosił obecnych tu instruktorów i trenera o wypowiedzenie się na temat tego treningu - jego konstrukcji, zasadności doboru ćwiczeń, jakości ich wykonania.
Czy jeżeli film jest wrzucony na forum i zawiera logo/nazwę gimnastycy.pl oznacza, że jest to film oficjalny i tym samym przedstawiony trening jest przez gimnastycy.pl zalecany?
odniosę się jutro do filmiku, dzisiaj dopiero wróciłem z podróży, mam to na uwadze
(2014-02-16, 19:29)rafal napisał(a): [ -> ]Czy jeżeli film jest wrzucony na forum i zawiera logo/nazwę gimnastycy.pl oznacza, że jest to film oficjalny i tym samym przedstawiony trening jest przez gimnastycy.pl zalecany?

W kwestii logo pytałem o pozwolenie Adama i Jacka , kolega Zahir wyraził zgodę Kolega Adam nie dał odpowiedzi ;-) Kolega Maciej z MTidea wyraził zgodę na umieszczenie loga oraz reklamę swojego produktu gdyż jest to bardzo popularny w naszym kraju przyrząd i nie ma co ukrywać jedyny warty swej uwagi i ceny! Co do treningu jak i ćwiczeń to jest moja indywidualna sprawa , nakreśliłem jak można wykorzystać kółka bo wiele osób kojarzy ten przyrząd tylko z trudnymi ewolucjami wykonywanymi podczas zawodów a np. zwykła pompka na podłodze może zostać urozmaicona poprzez zastosowanie kółek gimnastycznych itp. itd.Technika wykonania? Zawsze staram się wykonywać prawidłowo lecz sam dążę cały czas do perfekcji - pewne nawyki oraz predyspozycję mego ciała skutecznie uniemożliwiają niekiedy 100% jakość lub potrzeba czasu by ciało ukierunkować (iron cross,maltese).

(2014-02-16, 18:44)krzysiek20ino napisał(a): [ -> ]Tomo mógłby powiedzieć to co ty...
??
Mógłbyś powiedzieć co Kubuś Puchatek. "Nie mam czasu, nie chce mi się." Wszyscy znamy Twoją sytuację: 12h w pracy, rodzina, itp, a nigdy czegoś takiego nie słyszałem.
(2014-02-17, 20:03)krzysiek20ino napisał(a): [ -> ]Mógłbyś powiedzieć co Kubuś Puchatek. "Nie mam czasu, nie chce mi się." Wszyscy znamy Twoją sytuację: 12h w pracy, rodzina, itp, a nigdy czegoś takiego nie słyszałem.
Aha źle zrozumiałem ;-) nie ma opcji żebym nic nie zrobił na kółkach codziennie, skoro wiszą mi nad głową cały czas więc "smarowanie gwintów" też wchodzi w grę oprócz treningu :-) Podam przykład : w niedzielę 16-02-2014 byłem pierwszy raz w tym roku na placu ale ćwiczyłem tylko na drążku (ostatnio z tym przyrządem miałem styczność w grudniu - początek) moje pozytywne zaskoczenie to to iż nie zabrakło mi sił ba nawet technicznie wszystko jak najlepiej w kwestii MU(szeroko,wąskonachwyto-podchwyt),ręcznik,pull up side to side (łucznik),press to human flag na słupku.Do czego dążę ano do tego że to ćwiczenia na kółkach gimnastycznych na tyle "usprawniły i wzmocniły" moje ciało że gdybym ich nie używał to doznałbym regresu na drążku.
Stron: 1 2