Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Mali Mistrzowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Rafał, wrzucając filmy jego dzieci na Konfrontacje natchnął mnie do zorganizowania konkursu z dzieciakami w roli głównej. Chodzi o to, by umieszczać w tym wątku filmy z trenującymi dzieciakami. W końcu przyszłość naszej gimnastyki zależy od młodego pokolenia. Mogą to być wszelkiej maści ćwiczenia pokazujące możliwości i wszechstronność naszej ukochanej dyscypliny. Przewiduję nagrody w postaci koszulki gimnastycy.pl dla tych dzieciaków które zaprezentują najciekawsze układy. Mam nadzieję, że uda nam się zmontować film ze zgromadzonego tu materiału Smile

Na początek odsmażam filmik z moją córką w roli głównej Smile



Dorzucam też filmy z córkami Rafała Smile



Dobry pomysł na temat. Wciąż nie mogę się napatrzeć na tą 20 sekundową poziomkę Rafała córki Ali. Głowa cały czas w bezruchu, wzrok skierowany przed siebie, cecha gimnastyczna piękna. Technicznie na wysokim poziomie.
Ola też ładnie, znam wiele osób, które ćwiczą(oczywiście nie gimnastykę), a nie utrzymają wcale poziomki.

Jacek Twoja córka młodziutka, a na kółeczkach się ładnie utrzymuje, a co dopiero będzie za kilka lat, albo kilkanaście.
Jaki limit wiekowy? Czy mogą być zdjęcia, czy tylko film?
Krzychu, dolnego nie ma, górny 13 lat. Raczej filmy, bo fajnie by było coś z tego zmontować Smile

Kello

Widzę miejsce dla 8letniego brata który lubił w wakacje z nami coś podziałać, na pewno wrzucę jutro jakiś filmik Smile
Super Kello, czekamy z niecierpliwością Smile
Moja gwiazdeczka ;-)

Kello

Takie malutkie na początek. El Szymono lat 8 Smile
Tomo, Kello, dla mnie oba filmiki mega Smile
Dzięki Zahir tak się składa że moja córka praktycznie codziennie ma styczność z kółkami gimnastycznymi a wczoraj to mnie zaskoczyła niestety "na zawołanie" już nie chciała powtórzyć tego wyczynu lub nie miała siły/ochoty ;-p mianowicie jak zdążyłem obliczyć to trzymała się obręczy około 70s.! ale machała przy tym nogami i kiwała się! Ostatnio uczę ją podczas zwisu podciągać nóżki do obręczy aha potrafi też zawisnąć około 5s. na jednej ręce! Teraz mam aparat/kamere w "pogotowiu" więc wrzucę na dniach nowy materiał! Pamiętajcie to są dzieci nie każcie im robić nic na siłę nie narzucajcie im swoich niespełnionych ambicji i oczekiwań.Moja córka robiła/bi wszystko z własnej małej główki ewentualnie podpatruje mnie dlatego tym bardziej jestem dumny gdy mnie zaskakuje.Bezpieczeństwo przede wszystkim dlatego ukłon w stronę firmy MTidea za udostępnienie jak najbardziej bezpiecznego sprzętu jakim są kółka gimnastyczne!
Stron: 1 2