Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mali Mistrzowie
#1

Rafał, wrzucając filmy jego dzieci na Konfrontacje natchnął mnie do zorganizowania konkursu z dzieciakami w roli głównej. Chodzi o to, by umieszczać w tym wątku filmy z trenującymi dzieciakami. W końcu przyszłość naszej gimnastyki zależy od młodego pokolenia. Mogą to być wszelkiej maści ćwiczenia pokazujące możliwości i wszechstronność naszej ukochanej dyscypliny. Przewiduję nagrody w postaci koszulki gimnastycy.pl dla tych dzieciaków które zaprezentują najciekawsze układy. Mam nadzieję, że uda nam się zmontować film ze zgromadzonego tu materiału Smile

Na początek odsmażam filmik z moją córką w roli głównej Smile


Dorzucam też filmy z córkami Rafała Smile


#2

Dobry pomysł na temat. Wciąż nie mogę się napatrzeć na tą 20 sekundową poziomkę Rafała córki Ali. Głowa cały czas w bezruchu, wzrok skierowany przed siebie, cecha gimnastyczna piękna. Technicznie na wysokim poziomie.
Ola też ładnie, znam wiele osób, które ćwiczą(oczywiście nie gimnastykę), a nie utrzymają wcale poziomki.

Jacek Twoja córka młodziutka, a na kółeczkach się ładnie utrzymuje, a co dopiero będzie za kilka lat, albo kilkanaście.
#3

Jaki limit wiekowy? Czy mogą być zdjęcia, czy tylko film?
#4

Krzychu, dolnego nie ma, górny 13 lat. Raczej filmy, bo fajnie by było coś z tego zmontować Smile
#5

Widzę miejsce dla 8letniego brata który lubił w wakacje z nami coś podziałać, na pewno wrzucę jutro jakiś filmik Smile
#6

Super Kello, czekamy z niecierpliwością Smile
#7

Moja gwiazdeczka ;-)
#8

Takie malutkie na początek. El Szymono lat 8 Smile
#9

Tomo, Kello, dla mnie oba filmiki mega Smile
#10

Dzięki Zahir tak się składa że moja córka praktycznie codziennie ma styczność z kółkami gimnastycznymi a wczoraj to mnie zaskoczyła niestety "na zawołanie" już nie chciała powtórzyć tego wyczynu lub nie miała siły/ochoty ;-p mianowicie jak zdążyłem obliczyć to trzymała się obręczy około 70s.! ale machała przy tym nogami i kiwała się! Ostatnio uczę ją podczas zwisu podciągać nóżki do obręczy aha potrafi też zawisnąć około 5s. na jednej ręce! Teraz mam aparat/kamere w "pogotowiu" więc wrzucę na dniach nowy materiał! Pamiętajcie to są dzieci nie każcie im robić nic na siłę nie narzucajcie im swoich niespełnionych ambicji i oczekiwań.Moja córka robiła/bi wszystko z własnej małej główki ewentualnie podpatruje mnie dlatego tym bardziej jestem dumny gdy mnie zaskakuje.Bezpieczeństwo przede wszystkim dlatego ukłon w stronę firmy MTidea za udostępnienie jak najbardziej bezpiecznego sprzętu jakim są kółka gimnastyczne!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości