Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Bieganie jako trening nóg oraz front i backflip
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po pierwsze nie chodzi mi o żaden parkour ale o zrzucenie masy bo jestem pod nadwagą i moje nogi nie są za silne. Uznałem że najlepszym rozwiązaniem będzie bieganie ale nie wiem czy to może zastąpić trening nóg. Jeśli to nie wypali chcę jeszcze poruszyc temat salta w przód i w tył. Czy to będzie mi rozwijać nogi ?
Pytam się gdyż nie lubie wykonywać przysiadów a na sprinty nie ma za bardzo miejsca.
Czekam na odp. Smile
W jakimś stopniu na pewno rozwinie nogi,lecz musisz się liczyć z tym że brutalnej siły tym nie zrobisz.
Jak chcesz zbudować trochę siły bieganiem, to raczej sprintami, czy interwałami.
Nie masz miejsca do sprintów?
po ulicy raczej nie będę biegał gdzie sąsiedzi się patrzą, a później obgadują nawet jeśli pozytywnie to jestem tego typu człowiekiem co niezbyt lubi komplementy na temat masy.
dobry pomysł z interwałami ale przynajmniej póki co jak zrobie sprint na 100% to potem nie moge biegać dalej
a co z saltami?
Sprinty i interwały nie będą złym rozwiązaniem niestety nie zastąpią treningów stosowanych w nauce salt. Tutaj już trzeba zastosować ćwiczenia na łydki, "czwórki, "dwójki" i golenie.

Wszelkiego rodzaju wspięcia na palce, przysiady, podskoki, wskoki, zeskoki itp.

Polecam zajrzeć do : http://gimnastycy.pl/forum/watek-trening-nog
(2013-10-23, 20:28)armpower napisał(a): [ -> ]brutalnej siły
Big Grin Dobrze, ze akurat nic nie pilem Big Grin
Bo miałbyś diabelskiego kaca.! Big Grin
Mrowek dobrze trafiłeś z tym tematem
widziałem go gdzieś ale nie zwróciłem takiej uwagi na to.