Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Kawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jak tam panowie (i ewentualne panie) u was z ta uzywka? Stosujecie, lubicie, nie lubicie, co sadzicie? Daje cos czy nie daje, warto, nie warto?
Ja zaczynam dzien od kawy z samego rana przed treningiem.
Lubię kawę i ją piję, nie zauważyłem żeby negatywnie wpływała na cokolwiek, nawet w wiekszyh ilościach, ale to oczywiscie zalezy od trybu zycia i organizmu.

Zauważyłem natomiast, że kiedy (był taki czas dla testu) zrezygnowaałem z picia kawy na pare mc, szybciej dopadało mnie zmęczenie (byłem śnięty już o 21-22), wiec usypiałem. a wstawałem o 5 rano i czułem się mniej "zamotany".
Kawa nie szkodzi, ale to używka, jak działa na Ciebie, przekonasz się, jak odstawisz na 3 mc Smile
ja piję 2-3 dziennie bo mi smakuje a nie jako pobudzacz, termogenetyk czy co tam jeszcze Smile
Ja też piję bo lubię. Smile

Nie pobudza mnie jakoś specjalnie, myślę, że bardziej mnie pobudza to, że rano muszę się zwlec z łóżka i ją zrobić. Tongue
Ale przeważnie ograniczam się do jednej na początek dnia, później jak mnie najdzie ochota, to może jeszcze jedną, ale raczej tych dwóch nie przekraczam. Smile
Ja uwielbiam i piję sporo a w dodatku mocną. Odczuwam jednak skutki uboczne w postaci wypłukania magnezuSad
Nie lubię, nie piję, w miejsce kawy pijam herbatę Smile
(2013-08-07, 17:35)zahir napisał(a): [ -> ]Ja uwielbiam i piję sporo a w dodatku mocną. Odczuwam jednak skutki uboczne w postaci wypłukania magnezuSad

Zahir, nie wierz w te bajki, kawa nic nie wyplukuje (przynajmniej nie w takim stopniu) i nie jest tak moczopedna jak sie wmawia Smile To propaganda, cos za cos, pijesz kawe to jedz suple i pij mnostwo wody. Biochemia i fizjologia ma na ten temat inne zdanie Smile Ja np po kawie wcale nie chodze oddawac plynow ustrojowych Smile

Co do mocnej to jaka pijasz?

Ale w temacie - znacie teorie Davida Aspreya, znanego w pewnych kregach biohackera?
Jugger, pijam z reguły espresso, najczęściej podwójne. Co do magnezu, to jeśli go nie uzupełniam, łapią mnie skurczeSad Generalnie staram się dbać o dostarczanie go do organizmu pijąc "Muszyniankę" która ma dużą zawartość magnezu i przy okazji świetnie smakujeSmile
Parzona z dwóch łyżeczek , rano po śniadaniu i godzinę przed treningiem . Daję mi lepszego kopa niż S.A.W. ;-p jak mam nockę w pracy to jako trzecia na dzień .
Mi S.A.W. w ogóle kopa nie daje, dojechałem nawet do ośmiu tabletek i nadal nic. Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10