Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: W poszukiwaniu inspiracji: Motywujące filmy i zdjęcia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W tym topicu proponuję wrzucać wasze ulubione filmy czy zdjęcia z motywującym przesłaniem, ostatnio takowych w sieci pojawia się masa niektóre są na prawdę bardzo inspirujące, jednak należy pamiętać że to co osiągniemy zależy wyłącznie od nas samych i od wysiłku w jaki to włożymy Smile

W takim razie ja zacznę filmem o zawodniku footbalu amerykańskiego który nie został zpickowany w drafcie lecz się nie poddaje, trenuje jeszcze intensywniej i liczy na angaż w NFL jako wolny agent:

bartekgg1992

przez wielu pewnie znane, nie trafi do każdego, ale moim zdaniem świetne :

Mr.Skill

to moze cos ode mnie ;D



i



ogolnie Greg Plitt zaje***cie motywuje xd polecam jeszcze filmiki CT Fletchera ;D
Witam, zachęcam do polubienia mojego nowego projektu gdzie znajdziecie nie tylko motywujące zdjęcia z siłowni czy workout'uale także z sportów drużynowych, jeżeli ktoś uzna że strona warta lajka to zapraszam serdecznie Smile Smile https://www.facebook.com/timetogotowork
widzę, że nie próżnujeszSmile
Coś tam sobie działam Smile


Pozytywnie Wink
Większość z Was to młodzi ludzie,bez rodzin i dzieci,życzę Wam tej samej pasji i poweru za 10,15,20 lat.........
Może i większość to ludzie młodzi ale są wyjątkiWink W kościach strzela, tarka na brzuchu przykryła się warstewką sadła ale pasja została Big Grin
(2014-01-26, 13:43)zahir napisał(a): [ -> ]Może i większość to ludzie młodzi ale są wyjątkiWink W kościach strzela, tarka na brzuchu przykryła się warstewką sadła ale pasja została Big Grin

Nie twierdzę,że z wiekiem to mija,ale jest więcej ale,które utrudniają skupienie się na pasji,naprawdę życzę wszystkim tym młodym szczególnie,żeby życie i jego proza nie utrudniały w samorealizacjiBig Grin
Stron: 1 2 3