Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Masło orzechowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Tak w całej tej dyskusji chciałem w sumie tylko zwrócić uwagę na to, że arachidy tak de facto nie są orzechami Tongue
No, Hanibal nie może jeść, bo nie są paleo Big Grin
(2017-05-21, 00:00)Seth napisał(a): [ -> ]No, Hanibal nie może jeść, bo nie są paleo Big Grin
Zawsze ma migdałowe Big Grin (IMO smaczniejsze)
(2017-05-21, 13:58)Wylfryd napisał(a): [ -> ]Zawsze ma migdałowe Big Grin (IMO smaczniejsze)
Bedzie trzeba dostac gdzies maslo z orzechów macadamia, podobno bardzo smakowite. XD.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
(2017-05-21, 19:46)Hannibal napisał(a): [ -> ]
(2017-05-21, 13:58)Wylfryd napisał(a): [ -> ]Zawsze ma migdałowe Big Grin (IMO smaczniejsze)
Bedzie trzeba dostac gdzies maslo z orzechów macadamia, podobno bardzo smakowite. XD.

Pffff... to to już naprawdę będzie łatwiej zrobić Tongue Bo orzechy dostać, to raczej nie problem, ale masła z nich nie widziałem nawet w Australii Tongue
(2017-05-21, 20:48)Wylfryd napisał(a): [ -> ]
(2017-05-21, 19:46)Hannibal napisał(a): [ -> ]
(2017-05-21, 13:58)Wylfryd napisał(a): [ -> ]Zawsze ma migdałowe Big Grin (IMO smaczniejsze)
Bedzie trzeba dostac gdzies maslo z orzechów macadamia, podobno bardzo smakowite. XD.

Pffff... to to już naprawdę będzie łatwiej zrobić Tongue Bo orzechy dostać, to raczej nie problem, ale masła z nich nie widziałem nawet w Australii Tongue
Rozejrzyj się po stronach amerykańskich ;p
Tam powinno być.
Ja jem masło z Sante, ma całkiem dobry skład.
Ostatnio znalazłem masło Felix 100% orzechów nieprażonych

[attachment=529]

fiterka

Też polecam Sante, moim zdaniem najsmaczniejsze. Chociaż trochę boli mnie olej palmowy w tych wszystkich masłach. Z Felixa miałam kiedyś masło i to była jakaś bomba cukrowa plus mdłe było w smaku.
Stron: 1 2 3 4 5