Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Obóz Biała Podlaska 17-23.08.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink
(2015-07-03, 16:59)Chevelle napisał(a): [ -> ]Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink

Witamy na forum naszą piękną instruktorkę Smile
Jeśli powiecie kiedy, to może będę zainteresowany. Tylko dojazd do Białej jest do kitu :/
Ja i kolega z wielką chęcią wpadniemy Smile
(2015-07-03, 21:59)zahir napisał(a): [ -> ]
(2015-07-03, 16:59)Chevelle napisał(a): [ -> ]Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink

Witamy na forum naszą piękną instruktorkę Smile

dziękuję, haha Smile
Jestem bardzo zainteresowana, jednak po 12 sierpnia
Popytam w zespole, może się zbierzemy w kilka osób chociaż Smile Brzmi świetnie!
(2015-07-03, 16:59)Chevelle napisał(a): [ -> ]Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink

Cześć MagdoBig Grin
Na dzień dzisiejszy celujemy w pierwszy tydzień sierpnia. Od poniedziałku do soboty włącznie. W ciągu kilku najbliższych dni podam szczegóły. Prowadzimy rozmowy, by jednym z prowadzących był Adam Kierzkowski! Zobaczymy czy się uda Smile
Ok to ja odwołuje niestety . Pisaliście o 2 połowie to wziąłem na wtedy urlop bo musiałem się zdecydować już


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stron: 1 2 3 4 5 6