Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obóz Biała Podlaska 17-23.08.2015
#11

Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink
#12

(2015-07-03, 16:59)Chevelle napisał(a):  Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink

Witamy na forum naszą piękną instruktorkę Smile
#13

Jeśli powiecie kiedy, to może będę zainteresowany. Tylko dojazd do Białej jest do kitu :/
#14

Ja i kolega z wielką chęcią wpadniemy Smile
#15

(2015-07-03, 21:59)zahir napisał(a):  
(2015-07-03, 16:59)Chevelle napisał(a):  Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink

Witamy na forum naszą piękną instruktorkę Smile

dziękuję, haha Smile
#16

Jestem bardzo zainteresowana, jednak po 12 sierpnia
#17

Popytam w zespole, może się zbierzemy w kilka osób chociaż Smile Brzmi świetnie!
#18

(2015-07-03, 16:59)Chevelle napisał(a):  Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink

Cześć MagdoBig Grin
#19

Na dzień dzisiejszy celujemy w pierwszy tydzień sierpnia. Od poniedziałku do soboty włącznie. W ciągu kilku najbliższych dni podam szczegóły. Prowadzimy rozmowy, by jednym z prowadzących był Adam Kierzkowski! Zobaczymy czy się uda Smile
#20

Ok to ja odwołuje niestety . Pisaliście o 2 połowie to wziąłem na wtedy urlop bo musiałem się zdecydować już


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości