Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Paski do drążka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakiej długości powinny być takie paski? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Smile
zapewne wygodnej.
No niby tak, ale chodziło mi raczej o to, czy jest jakiś sposób, by to zmierzyć.

Wygodna byłaby dla mnie taka, żebym ich nie czuł, co mogłoby się skończyć tak, że nie pomogłyby i z drążka bym spadł. Big Grin A jeśli będą za krótkie, to chyba mogą utrudnić obracanie się
Długość zależy od wielkości dłoni i grubości drążka. Po założeniu i skróceniu ma Cię pewnie trzymać ale nie tamować przepływu krwi.
Dobra, będę kombinował. Dzięki za pomoc Smile
Zrobiłem sobie takie pasy ze starych parcianych pasków do spodni... sprawdziły mi się elegancko... obwiązałem na drążku i na łapie i w ten sposób zmierzyłem a potem pozszywałem, jedna wada nadają się tylko dla mnie i osób o podobnych parametrach jak moje Wink
Chyba od szerokości "nadgarstka" Smile i grubości drążka.
Ogólnie pętelka powinna być na tyle duża ,że po złożeniu na pół można jeszcze przełożyć rękę i "zawinąć" jeszcze raz aby złapać drążek. Może krew nie dopływać Wink.