Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Ziele Czystka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

komii542

ja stosuje, ale żeby odczuć efekty to trzeba dłuższy okres stosować
Dokładnie tak. Niemalże ze wszystkimi ziołami czy nawet suplementami (witaminy, magnez) rezultaty można odczuć po dłuższym stosowaniu. Ja stosuję czystek i olej z czarnuszki od kilku miesięcy i co zaskakujące nawet przeziębienie mnie nie złapało. Poza tym dobrze działa na układ pokarmowy..to tak tajemniczo napiszę Smile
Ostatnio da się zauważyć, że coraz więcej osób szuka informacji o naturalnych metodach ochrony zdrowia. Czystek to jedno z najzdrowszych ziół, które warto w tym celu stosować. Przede wszystkim zawiera wiele przeciwutleniaczy, które chronią przed stresem oksydacyjnym. Poleca się herbatę z czysta dla ochrony przed typowymi infekcjami, jak przeziębienie czy grypa.

Bez wątpienia warto dodać, że działanie czystka jest ściśle związane z jakością surowca zielnego. Rzecz w tym, że czystek zawiera bardzo różne ilości cennych składników aktywnych w zależności od miejsca wegetacji, tzn. nasłonecznienia, rodzaju gleby czy nawodnienia. Jednym z najlepszych jest czystek kreteński. Można o nim przeczytać w artykule National Geographic https://www.national-geographic.pl/blogi...iu-czystka Warto zatem dokładnie przeglądać pochodzenie danego zioła i kupować tylko ze sprawdzonych źródeł.
Od lat piję codziennie.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Stron: 1 2