Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ziele Czystka
#11

ja stosuje, ale żeby odczuć efekty to trzeba dłuższy okres stosować
#12

Dokładnie tak. Niemalże ze wszystkimi ziołami czy nawet suplementami (witaminy, magnez) rezultaty można odczuć po dłuższym stosowaniu. Ja stosuję czystek i olej z czarnuszki od kilku miesięcy i co zaskakujące nawet przeziębienie mnie nie złapało. Poza tym dobrze działa na układ pokarmowy..to tak tajemniczo napiszę Smile
#13

Ostatnio da się zauważyć, że coraz więcej osób szuka informacji o naturalnych metodach ochrony zdrowia. Czystek to jedno z najzdrowszych ziół, które warto w tym celu stosować. Przede wszystkim zawiera wiele przeciwutleniaczy, które chronią przed stresem oksydacyjnym. Poleca się herbatę z czysta dla ochrony przed typowymi infekcjami, jak przeziębienie czy grypa.

Bez wątpienia warto dodać, że działanie czystka jest ściśle związane z jakością surowca zielnego. Rzecz w tym, że czystek zawiera bardzo różne ilości cennych składników aktywnych w zależności od miejsca wegetacji, tzn. nasłonecznienia, rodzaju gleby czy nawodnienia. Jednym z najlepszych jest czystek kreteński. Można o nim przeczytać w artykule National Geographic https://www.national-geographic.pl/blogi...iu-czystka Warto zatem dokładnie przeglądać pochodzenie danego zioła i kupować tylko ze sprawdzonych źródeł.
#14

Od lat piję codziennie.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości