Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Nowy wita wszystkich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Mateo

witam,Wink

mam 21 lat i nazywam się Mateusz,ważę 76 kg przy 180 wzrostu.
Regularnie trenuję od listopada 2013 . Moje obecne "umiejętności" być może u większości z was nie wzbudzą podziwu ale ja jestem z siebie zadowolony. Zaczynałem z poziomu kompletnego flaka i cieniasa, obecnie potrafię m.in podciągać się w poziomce na ręcznikach, wykonywać pompki szwedzkie w poziomce... Nie jestem za bardzo zaawansowany , nie potrafię wykonywać takich ćwiczeń jak np wagi itd. ,zresztą nie są one na razie moim celem. Być może w przyszłym roku..
Teraz chcę skupić się na opanowaniu swobodnego stania na rękach i pompek w staniu na rękach. Jak na razie jest to mój jedyny cel na rok 2015. Cóż więcej?..po za tym jestem regularnym biegaczem i lubię słuchać dobrej muzyki z lat 80 Big Grin
Super ,że się zarejestrowałeś ! Witaj na forum ! Smile
W razie pytań pisz.
Siemka
Witaj na forum. Wkrótce pojawi się tutorial Mrówka ze stania na rękachSmile

Marcin88

(2015-01-14, 00:32)zahir napisał(a): [ -> ]Witaj na forum. Wkrótce pojawi się tutorial Mrówka ze stania na rękachSmile

Poważnie?Big Grin

Mateo

Ostatnio znalazłem na internecie znalazłem coś takiego:
http://www.dedication.pl/tutoriale-beast...handstand/
, wydaje mi się że jest fajnie opisane co i jak o staniu na rękach, co myślicie? Znalazłem też wiele filmików gdzie ludziki robią straszne banany kiedy stoją na rękach, mnie interesuję proste czysto gimnastyczne stanie na rękach. Czekam więc na Waszego tutoriala z niecierpliwością. Jak na razie staram się po prostu codziennie praktykować stanie na rękach, do ideału jeszcze pewnie sporo ale balans już jakiś łapie i jest coraz lepiej.
PoważnieSmile Razem z Mrówkiem zgodził się wystąpić w nim pionier polskiego street workout Maksym RiznykSmile

Mateo

postanowiłem że będę sobie tutaj zapisywał co jakiś czas swój postęp treningowy.

Obecnie wszystkie próby stania na rękach kończą się sukcesem, jestem w stanie utrzymać pozycję ok 15-20 sek, ( rekord to ok 30 sekund). Równolegle wykonuję też pompki w pozycji odwróconego V , na początek 5 x 5-8 powt. myślę że za jakiś miesiąc postaram się ustawić nogi trochę wyżej żeby utrudnić ćwiczenie.