Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: ćwiczenia- poprawność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Gymnastic

Witam wszystkich, chciałbym prosić o rade bardziej doświadczonych, czy wykonuje te ćwiczenia poprawnie, jeśli nie to prosze o wypisanie błędów i możliwości ich poprawy.
ps. przepraszam za takie dyszenie, nagrywałem to na koniec treningu.
Wstawiaj filmiki za pomocą "telewizorka" który jest po prawej stronie gdy piszesz post. To bardzo ułatwia oglądanie Rolleyes

Gymnastic

dzięki : )
Poziomka (L-sit) - wygląda całkiem w porządku, postaraj się teraz wykonać ją na ziemi ponieważ jak widzisz fotel wymusza nie naturalnie szeroki rozstaw rąk, najtrudniejsza rzecz leży w rozciągnięciu przez co odchylasz się do tyłu.

Podpór waga - postaraj się utrzymać pozycję bez ruszania nogami, pozycja jak w pompce mocniej zaokrąglij plecy.

Pompki - przejrzyj jeszcze raz poradnik a szczególnie element dotyczący zaokrąglenia pleców i będą cacy.

Sylwetka - postaraj się zwijać pod siebie jak byś chciał zobaczyć na swoją brodę, docelowo do ziemi przylega tylko dół pleców.

Bardzo fajnie ,że podzieliłeś się z nami swoimi filmikami większość osób nawet tych starych wyjadaczy z forum nie zrobiła tego do dzisiaj . Ode mnie duży rep Smile
Ja od siebie dodam, że l-sit- pompki, tuck planche i inne ćwiczenia nagrywaj bokiem gdzie widać cały profil ciała. Smile

Pompki - głowa prosta, szyja jest przedłużeniem kręgosłupa, patrzysz przed siebie.

I jeszcze coś, jak masz możliwość, to nie nagrywaj w prostąkącie, nie wiem jak ci wychodzi to, ja jak nagrywam telefonem i czymkolwiek innym, zawsze jest na pełny ekran. [nie prostąkąt stojący]