Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: GI Kraków 29.11.2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
za tanio, w Warszawie będzie 2-dniowy kurs trenerski Crossfit Gymnastics za $595/os. Za takie pieniądze to na pewno lepszy Wink

sorki, pomyliłem działy - to powinno być w dziale humor Wink
Nawet jeśli nasz okaże się gorszy to nie zapłacisz ponad 1000zł Smile
ale będzie miał certyfikat !

Marcin88

I najgorsze jest to że tacy ludzie później trenują innych ludzi..Po 2 dniach kursu! I uważają się za wszystko wiedzących nie mają tak naprawde pojęcia o gimnastyce.A już nie mówiąc o anatomii,pracy mięśni,metodyce.. Tego nie da się zgłębić w 2 dni.. Szkoda że ludzie są tak oszukiwani.Ale takie czasy..wszystko szybko i na teraz

Mariusz

Marcin żeby było mało w 2012 albo w 2013 chyba w maju, weszła taka ustawa że zakładając swoja działalność, firmę, sekcje czy klub nie musisz posiadać uprawnień. Jednak gdybyś chciał kogoś zatrudnić taka osoba już powinna mieś uprawnienia. Error Big Grin
Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera Big Grin

Gohan

A moge traktowac ten kurs jako zrodlo informacji? Nie zalezy mi na certyfikacie a byloby to dobre zrodlo zglebienia informacji. Nie jestem jakims pro, wiec sie pytam bo troche zmylilo mnie to z otrzymywanym dyplomem...
Otrzymujesz tylko certyfikat uczestnictwa w tym jednym seminarium. W żaden sposób nie jest to tożsame z ukończeniem dwu letniego kursu.
Dostanę jakieś potwierdzenie na e-mail ?
smsem... nowocześnie i elektronicznie a nie jakiś papier....
Stron: 1 2 3 4 5