Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GI Kraków 29.11.2014
#11

za tanio, w Warszawie będzie 2-dniowy kurs trenerski Crossfit Gymnastics za $595/os. Za takie pieniądze to na pewno lepszy Wink

sorki, pomyliłem działy - to powinno być w dziale humor Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#12

Nawet jeśli nasz okaże się gorszy to nie zapłacisz ponad 1000zł Smile
#13

ale będzie miał certyfikat !

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#14

I najgorsze jest to że tacy ludzie później trenują innych ludzi..Po 2 dniach kursu! I uważają się za wszystko wiedzących nie mają tak naprawde pojęcia o gimnastyce.A już nie mówiąc o anatomii,pracy mięśni,metodyce.. Tego nie da się zgłębić w 2 dni.. Szkoda że ludzie są tak oszukiwani.Ale takie czasy..wszystko szybko i na teraz
#15

Marcin żeby było mało w 2012 albo w 2013 chyba w maju, weszła taka ustawa że zakładając swoja działalność, firmę, sekcje czy klub nie musisz posiadać uprawnień. Jednak gdybyś chciał kogoś zatrudnić taka osoba już powinna mieś uprawnienia. Error Big Grin
#16

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera Big Grin
#17

A moge traktowac ten kurs jako zrodlo informacji? Nie zalezy mi na certyfikacie a byloby to dobre zrodlo zglebienia informacji. Nie jestem jakims pro, wiec sie pytam bo troche zmylilo mnie to z otrzymywanym dyplomem...
#18

Otrzymujesz tylko certyfikat uczestnictwa w tym jednym seminarium. W żaden sposób nie jest to tożsame z ukończeniem dwu letniego kursu.
#19

Dostanę jakieś potwierdzenie na e-mail ?
#20

smsem... nowocześnie i elektronicznie a nie jakiś papier....


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości