Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: "Zaduszki' gimnastyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(2014-09-27, 00:47)Newcio napisał(a): [ -> ]we wtorek mam spotkanie z dziewczynami podadzą info dalej CHYBA ŻE zagospodarują miejsca same co byłoby mi na rękę

Więc jeśli kogoś nie przekonał program, niech weźmie pod uwagę, że NEWCIO ZABIERA DZIEWCZYNY Z POLE DANCE!!!
oj to może zamiast Admowskich rozgrzewek - pole dance? Big Grin Chociaż... w sumie.... Anasti to coś idealnego dla Ciebie Wink
(2014-09-26, 23:03)fenrir napisał(a): [ -> ]Hu hu, za daleko dla mnie ta Bydgoszcz Sad Ale jak będziecie bliżej Krakowa, to zjawię się niechybnie.

Mamy w planach również Kraków, lecz gorąco zachęcam do uczestnictwa w seminarium w Bydgoszczy. Atmosfera "Zawiszy" i podejście trenera Różańskiego bezcenneWink
na jaki adres mail mają iść zgłoszenia ?

powadzi

(2014-09-26, 15:49)zahir napisał(a): [ -> ]Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego proszę wysyłać na adres e mail: gimnastycy.pl@gmail.com



Serdecznie zapraszamy

Smile

Wysłane za pomocą TapaTalk
możliwe że będe jednak pociag powrotny mam o 18.41...
Mam pytanie. Nigdy nie byłem na takim seminarium i nie mam pojęcia jak wygląda. Niestety okazuje się że dzień później mam zawody (pierwsze po długiej przerwie) myślicie że mogę wystartować czy będę przemęczony lub obolały?
Przemęczony i obolały. Chyba, że będziesz uczestniczyć w miarę swoich możliwości bez przemęczania się. Jakie to
zawody?
seminarium to raczej pokazywanie i próbowanie, niż trening, na pewno więcej się mówi próbuje "dotyka" niżeli realnie pracuje
No tak, ale po pierwszym semi z Adamem to byłem wykończony. Big Grin Najcięższe jakie mogło być. Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6