Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Zaduszki' gimnastyczne
#1

Serdecznie zapraszamy na kolejne otwarte seminarium gimnastyczne organizowane przez nas, które odbędzie się dnia 25.10.2014r. w Bydgoszczy na sali gimnastycznej "Zawiszy" przy ul. Gdańskiej 163 w godz. 14.00 - 19.00.

Zajęcia prowadzone będą w następujących grupach:

1) Grupa dedykowana dla kobiet.
Prowadzący - Paweł Wierzchoń "Newcio" trener gimnastyki II klasy, trener kulturystyki.

zakres tematyczny:
-podstawowe sylwetki gimnastyczne.

- elementy akrobatyczne: przerzut bokiem, stanie na rękach, progresja do szpiczagi, progresja do przejścia wolnego w tył i przód.W tym panelu będą poruszone również podstawowe elementy akrobatyczne jak przewroty, podskoki itp.

- rozciąganie

- budowanie siły metoda gimnastyczną (ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania jej w Pole Dance)

2) Grupa początkująca.
Prowadzący - Bartłomiej Kaźmierski "Mrówek" Instruktor Gimnastyki, Instruktor Akrobatyki

zakres tematyczny:

- Podstawowe sylwetki gimnastyczne.

- Podstawowe elementy akrobatyczne (przewrót w przód, przewrót w tył, przewrót w przód rozkroczny, przewrót w tył do stania na rękach), stanie na rękach, przerzut bokiem.

- Poręcze gimnastyczne: zamachy, stanie na barkach do przewrotu, metody budowania siły na poręczach.

- Drążek: wymyk, odmyk, kołowrót na biodrach w przód i w tył, metody budowania siły na drążku.

- Kółka gimnastyczne: zwisy i podpory, ćwiczenia koncentryczne. Metodyka budowania siły na kółkach.

3) Grupa średnio zaawansowana.
Prowadzący: Adam Kalman "AK47" instruktor gimnastyki.

- Plansza: doskonalenie stania na rękach, rundak, salto w przód, salto w tył.

- Poręcze: zamachy do stania na rękach, zaawansowane ćwiczenia służące budowaniu siły

- Drążek: wspieranie wychwytem, zamachy, przemyk.

- Kółka gimnastyczne: waga przodem, waga tyłem, wspieranie ciągiem.

4) Grupa zaawansowana:
Prowadzący: Sławomir Różański - Trener II Klasy Gimnastyki Sportowej (WKS "Zawisza" Bydgoszcz)

- Plansza: progresja do szpiczagi, śruba, podpór wagą.

- Drążek: Wymachy, progresja do kołowrotu olbrzyma.

- Kółka gimnastyczne: stanie na rękach, rozpięcie, samolot, podpór wagą.

-Poręcze symetryczne: doskonalenie ćwiczeń siłowych + nowe elementy, zamachy na poręczach, zamach do stania na rękach, wspieranie wychwytem, szpiczaga, pół obrót na poręczach w staniu na rękach, zeskok saltem w przód lub tył. Dodatkowo ćwiczenia doskonalące w.w elementy.

5) Grupa dedykowana dla trenerów i instruktorów sportów siłowych (Crossfit, Kettlebells)
Prowadzący: Radosław Kardas Instruktor Gimnastyki, Instruktor Crossfit.

Zakres tematyczny:

- Plansza; podstawowe sylwetki gimnastyczne (hollow body, hand stand, podpory)

- Drążek; Wymyk, odmyk, wymachy, kipping, wspieranie ciągiem (muscle up), prawidłowa sylwetka w podciąganiu.

- Kółka gimnastyczne; podstawowe ćwiczenia siłowe( wprawki do rozpięcia, podporu, wagi), wymachy wspieranie ciągiem( ring muscle up).

- Szczegółowe omówienie budowania siły metodą gimnastyczna na przykładach, ze zwróceniem uwagi na łamanie schematów ruchowych ( rozgrzewka do treningu siłowego, siła rozruchowa, trening siłowy w nauczaniu wybranego elementu).

Niezależnie od wzięcia udziału w treningach, podczas seminarium będzie istniała możliwość zakupu suplementów w ramach akcji "Wesprzyjmy Sebastiana Cecota" oraz kupna po preferencyjnej cenie sprzętu firmy MT Idea.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego proszę wysyłać na adres e mail: gimnastycy.pl@gmail.com

Dla pierwszych 5 osób które wyślą zgłoszenie koszulki gimnastycy.pl gratis.

Koszt udziału - 90zł

Serdecznie zapraszamy
#2

(2014-09-26, 15:49)zahir napisał(a):  w Bydgoszczy na sali gimnastycznej "Zawiszy" przy ul. Gdańskiej 163
Och jak mi miło. Big Grin
#3

BędęSmile
#4

prosimy o promocje wydarzenia. Jacku jaki jest limit osób ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Czy ktos z Poznania jechałby samochodem? bo pociag powrotny jest niestety o 00:48

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#6

Będę napewno Smile

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#7

(2014-09-26, 16:45)Newcio napisał(a):  prosimy o promocje wydarzenia. Jacku jaki jest limit osób ?

Myślę, że 50 osób to max
#8

Zgłoszenie wysłane Smile
#9

Hu hu, za daleko dla mnie ta Bydgoszcz Sad Ale jak będziecie bliżej Krakowa, to zjawię się niechybnie.
#10

we wtorek mam spotkanie z dziewczynami podadzą info dalej CHYBA ŻE zagospodarują miejsca same co byłoby mi na rękę

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości