Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Drążek czy raczej kółka do domu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(2014-09-04, 22:39)sigviper@gmail.com napisał(a): [ -> ]Bardzo proszę, czy ktoś może napisać co to jest za firma "EG"?
Ja na prawdę nie jestem w stanie tego znaleźć...

Ja mogę napisać. To taka firma uprawiająca bardzo nieuczciwą konkurencję. Jej pracownicy potrafią zalogować się na sportowe fora i oczernić konkurencję podając się za konsumentówSad
tu wstawiam link do wieszaka
http://allegro.pl/mocowanie-kolka-gimnas...75853.html

kolka polecam MT idea

tak jak mowilem wieszak EG mam i uzywam - jest dobrze wykonany i nie rzucajacy sie w oczy, wada - brak mozliwosci regulacji rozstawu szerokosci tasm,

wieszak MT idea jest jak najbardziej dobrze wykonany ale niestety dosc pancerny - mozna na nim silniki z czolgow wyciagac Smile zaleta tego wieszaka bedzie to iz mozna regulowac szerokosc rozstawu tasm - nie wiem czy przydatne amatorsko, szczerze to nie wiem co autor tego wieszaka chcial przez niego wyrazic Sad

moj zestaw to kolka MTide fig 28 z regulowanymi tasmami i podzilka + wieszak z nieuczciwej konkurencji jak to nazywa Zahir po imieniu Wink
(2014-09-04, 22:12)sigviper@gmail.com napisał(a): [ -> ]Drążek + kółka na nim są dobre gdy się ma wysokie mieszkanie. Ja mam 250 (tak, to nie pomyłka), więc kółka wiszące z drążka nie mają właściwie sensu...
Nie zgodze sie, ja kiedy musze cwiczyc w domu to kolka wieszam na drazku rozporowym w futrynie, czyli kompletnie niewysoko. I nawet jezeli wiele sie nie da poszalec, to jednak kolka wtedy maja wiekszy sens niz ich brak w ogole. Trzeba wtedy bardziej kombinowac ale nie cwiczac na kolkach na pewno nie zrobisz wiekszego sensu nic cwiczac na nich w ograniczonym zakresie.

Kubus Puchatek

jest watek, w ktorym Stary Czlowiek doradzal mi jak zamontowac kotwy w suficie. zaleta - po zdjeciu kolek prawie nikt kotw nie zauwaza, sa po prostu estetyczne. i jak dotychczas patent sprawdza sie znakomicie - spokojnie podciagal sie moj siostrzeniec - grubo ponad 90 kg.

kp

sigviper@gmail.com

Kotwy w sufit ma sens dawać jak się ma zaufanie do sufitu i zna się na budowlance. Ja nie ufam swojemu sufitowi, bo jak wierciłem pod żyrandole to raczej to się rozpadało.
Na budowlance się nie znam jeszcze bardziej niż na gimnastyce i nie podejmuję się kotw montować. Tzn konkretnie kotw, na których będę wisiał głową w dół.

Rozumiem że forum jest MT Idea, jednak rynek docelowy ich wieszaka to zdecydowanie nie jest klient indywidualny.
Zestaw EG wygląda solidnie na potrzeby domowe i nie poraża ceną. Nie zawsze jest tak, że jedna firma robi wszystko najlepiej i pod klienta indywidualnego i profesjonalnego.

Oczywiście kółka MT Idea posiadam, a dzięki entuzjazmowi synka dojdzie też zapewne lina.

Mądre dla mnie wyjście z sytuacji jest takie, żeby drążek odpuścić na rzecz kółek.
Mniej oszpeci mieszkanie a wiadomo, że trening na kółkach to inna bajka niż na drążku.
Poza tym na kółkach można po prostu się pobujać...

No i wreszcie... jest to też miejsce na hamak jednopunktowy (taki wiszący fotel-worek) Smile
(2014-09-05, 08:07)mlody1410 napisał(a): [ -> ]tu wstawiam link do wieszaka
http://allegro.pl/mocowanie-kolka-gimnas...75853.html

wieszak MT idea jest jak najbardziej dobrze wykonany ale niestety dosc pancerny - mozna na nim silniki z czolgow wyciagac Smile zaleta tego wieszaka bedzie to iz mozna regulowac szerokosc rozstawu tasm - nie wiem czy przydatne amatorsko, szczerze to nie wiem co autor tego wieszaka chcial przez niego wyrazic Sad

Z tego co wiem, to ten wieszak został opracowany przy dużym udziale Adama, zgodnie z jego sugestiami jak taka szyna powinna wyglądać Big Grin
(2014-09-05, 21:19)sigviper@gmail.com napisał(a): [ -> ]Rozumiem że forum jest MT Idea

???
na ile się znam na budowlance, to prędzej wyrwiesz kołki niż kotwy. Ja zamontowałem kółka na suficie na hakach do worków bokserskich (4 kotwy 10cm na każdy) i trzyma. Podobno super są kotwy chemiczne - trzymają nawet na słabym podłożu.
(2014-09-08, 10:21)Michał napisał(a): [ -> ]
(2014-09-05, 21:19)sigviper@gmail.com napisał(a): [ -> ]Rozumiem że forum jest MT Idea

???

Żeby rozwiać wątpliwości, to forum nie należy do Mt Idea. Oczywiście znamy jej właściciela, bo uczestniczy w naszym kursie instruktorskim, daje nam (i innym trenerom) do testowania sprzęt, sponsoruje Konfrontacje itp. To, że polecamy ten sprzęt wynika z tego, że jest naprawdę świetnej jakości. Maciej bada rynek i jego potrzeby, lecz również dużo rozmawia z bezpośrednimi użytkownikami. Dzięki temu (informacjom zwrotnym od pracujących na tym sprzęcie trenerów, zawodników i amatorów) Mt Idea produkuje sprzęt który wyprzedza o lata świetlne konkurencję, przy zachowaniu rozsądnych, odpowiadających jakości cen.
Zahir, dokładnie o to mi chodziło, tylko napisałem skrótowo :-D
Stron: 1 2 3